We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Trudność ze stroną

TooN
16-09-2006, 20:57
Wielkie dzienki ! Udało sie.

bob123
15-09-2006, 10:12
Przy wiekszych, nowych plikach zmiany powinny byc widoczne natychmiast. Przy malych zmianach troche to moze potrwac(~1min), ale to nie jest regula.

TooN
14-09-2006, 18:55
Ok spróbuje . Gdy wrzucam dane na serwer to gdy wchodze na adres strony, to nie jest zaaktualizowana. Wiem to trwa, ale ile dokładnie?

bob123
14-09-2006, 09:45
Widze ze na twoim koncie nie ma juz tej strony, wiec nie napisze ktore linki zmienic, ale podam wskazowke jak to zrobic.
Jezeli w atrybucie src dla ramki podajesz linka, to zwroc uwage na wielkosc liter, poniezwaz jest roznica miedzy: src="main.htm" a src="Main.htm". Jezeli na koncie masz plik main.htm to pierwszy przyklad zadziala natomiast drugi nie. Na komputerze domowy dziala, poniewaz prawdopodobnie uzywasz systemu Windows, dla ktorego roznicy nie ma czy napiszesz z malej czy duzej litery. Umieszczajac strone na koncie musisz juz zadbac aby te nazwy sie zgadzaly.

TooN
13-09-2006, 17:42
Tylko na dysku mi działa, a ja nic nie zmieniam i wtedy daję na FTP i już są problemy. Teraz podmieniłem na index.htm jedno ramkowy, a ramki dalej zostały. Może trzeba FTP jakąś pamięć wyczyścić i spróbować jeszcze raz? Możesz dokładniej powiedzieć o co chodzi z tymi ścieżkami, tzn. gdzie to zmieniać i jak. Powolutku

bob123
13-09-2006, 10:14
Jest dokladnie tak jak napisales blad wyswietla sie w kazdej ramce. Zobacz zrodlo zaladowanej strony, ramki sa utworzone, ale ich zawartosc jest bledna. Popraw linki.

TooN
12-09-2006, 21:00
Hmm, ale czy gdy bym miał ścieżki błędne to czy nie pokazywało by w każdej ramce: Nie można wyświetlić strony? Próbowałem nawet dać inną stronę na serwer, ale to samo.

bob123
12-09-2006, 10:23
Nie uwzgledniasz wielkosci liter. Np chcesz zaladowac plik Subpages/Logo.htm, a na koncie masz subpages/logo.htm. Popraw sciezki i powinno dzialac.

TooN
12-09-2006, 10:10
niepotrzebni.ovh.org - strona, a i login przy okazji . Jak widać ramki sie zrobiły, ale i tak jest nie tak jak być powinno.

Z dodatkowych informacji to powiem, że na FTP w folderze www mam pliki: index.html i folder subpages.

Z dodatkowego zapytania to zapytam: Gdy kopiuję stronę na FTP w Total Commander'rze pojawia sie okienko (chyba) wyśli jako: *.*.

No i co ja mam zrobić

mariano
11-09-2006, 09:41
Podaj swoj login!

TooN
10-09-2006, 13:52
Pewnie takich tematów było dużo, ale mi chodzi o coś troszkę innego. Zanim zacznę od początku powiem o co mi chodzi. Skopiowałem serwery na FTP, lecz strona sie nie wyświetla. Z góry proszę o pomoc. Zaczynajmy:
1.Zarejestrowałem się jako klient.
2.Zarejestrowałem sobie serwer w 60free.
3.Na początku zlekceważyłem aktywację przez telefon.
4.Potem zaktywowałem konto przez telefon.
5.Zmieniłem hasła.
6.Zainstalowałem Total Commander'a.
7.Zalogowałem się na hosta: ftp.60free.ovh.org (podając swój login i hasło do ftp).
8.Zobaczyłem tylko folder [www] i wszedłem na niego.
9.Usunąłem plik index.html.
10.Skopiowałem całą stronę z dysku na serwer.
11.Wchodzę na adres strony, a tu:

" Żądany obiekt nie istnieje. Sprawdź czy wpisałeś odpowiedni adres URL.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji jak zainstalować własną stronę WWW, zapraszamy na stronę supportu firmy OVH

Jeżeli jesteś zainteresowany posiadamiem darmowego konta w tej domenie, zapraszamy na naszą stronę http://www.ovh.com/ "

Co zrobiłem źle? Proszę, naprawdę proszę o pomoc. Nie konfigurowałem Total Commander'a ale pliki sie zapisały. Co mam robić?