We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Php - konto 1000gp - nie działa funkcja mail()

maymar
01-02-2007, 08:59
U mnie też nie działa skrypt phpmailer.
Niby wysyła pocztę ale gdzieś wędruje w kosmos i nie dochodzi na skrzynkę.
Podglądnełem sobie debug w phpmailer i jest ok.
Co ciekawe gdy uruchomię bezposrednio funkcję mail to działa bez problemu

Poproszę rozwiązanie, gdyż też posiadam opcję rejestracji użytkowników i przesyłania pliczków na stronie które korzystają z phpmailer.

agatek
05-10-2006, 02:23
e-maile w ogóle nie dochodzą moje konto agatek@agatek.info....
o co tu chodzi? Prowadze sprzedaż internetową - dobrze, że ta poczta jest na razie u mnie w wersji testowej, bo miałabym duuuze problemy, gdyby taka sytuacja się przydażyła podczas normalnej działalności.
Czy to zostanie poprawione, czy mam szukać innej oferty?
Pozdrawiam: Agata

marksman
23-09-2006, 18:58
Warunki ogólne dotyczące serwerów wirtualnych

Artykuł 3
Środki

OVH dostarcza narzędzia informatyczne, narzędzia bezpieczeństwa i programy niezbędne do funkcjonowania strony internetowej Klienta [...]

Artykuł 6
Warunki eksploatacji

OVH zobowiązuje się zachować należytą staranność w celu zapewnienia stabilności, działania bez przerw i wysokiej jakości usług, które oferuje.

Artykuł 8
Zobowiązania OVH
OVH zobowiązuje się:

8.2. Bezzwłocznie interweniować na żądanie Klienta w przypadku wadliwego funkcjonowania serwera nie związanego z niewłaściwym użytkowaniem serwera przez Klienta.
8.3. Zapewnić utrzymanie na najlepszym poziomie jakości swoich narzędzi.

Artykuł 16
Zastosowanie ogólnych warunków sprzedaży

Niniejsze warunki ogólne mają moc wiążącą co do każdej usługi serwera wirtualnego świadczonej przez OVH bez względu na wybraną opcję, wybrany serwer wirtualny i sposoby otwarcia serwera wirtualnego, z zastrzeżeniem postanowień art. 17 ''Zmiana''.

marksman
23-09-2006, 18:34
Nie wiem jak reszta użytkowników 1000GP, ale ja złożyłem reklamację usługi. Jak sadzę, to będzie bardzo ciekawe 14 dni roboczych (zgodnie z polskim prawem), bo jak na razie 7 spędziłem na pisaniu na tym forum i na pomoc[at]ovh.pl, a 4 na odradzaniu tego serwera.

john23
21-09-2006, 17:18
wczoraj napisałem na pomoc@ovh ale zero odzewu
podobnie jak tutaj
a poczta w dalszym ciągu nie dochodzi...
całkowita klapa!

marksman
20-09-2006, 23:28
Ja już napisałem swój elaboracik w temacie "phpMailer na 1000GP?"

Widać, że wszyscy użytkownicy mają z tym problemy. Zróbcie coś, bo nie pomogą Wam reklamy w polskastacja.pl, nie każdy słuchacz kupuje od razu domenę i serwer, za to poczta pantoflowa wśród webmasterów czy administratorów stronek działa perfekcyjnie. Jak na razie na tej promocji tracicie tylko poważnych klientów.
60free - owszem, jest ok jak na darmówkę, ale 1000GP to lipa straszna i same niedociągnięcia.

john23
20-09-2006, 21:59
proszę ostateczeni rozwiązać problem poczty

to jest klapa totalna
posiadam serwis z możliwością rejestracji użytkowników i w tej chwili albo maile rejestracyjne wcale do użytkowników nie dochodzą albo dochodzą z dużym opóźnieniem - na drugi dzień
dzisiaj kilka próbowało się zarejestrować i nic z tego!

przecież tak nie może być!

posiadm konto 1000gp z stronką jak w stopce...

rafaelle11
20-09-2006, 12:23
Cytat Napisał gonzek
Niedość, że nie dochodzi to jeszcze skrypt "myśli" przez kilkadziesiąt sekund poczym wywala pustą stronę...
Jaki jest tego powód?
na mojej to samo

w stopce http://1000gp.ovh.net/infos/ mam 1000gp - web218

Łabędź
14-09-2006, 12:46
Cytat Napisał marksman
No i dalej nie działa, a z pomoc[at]ovh.pl nie dostałem odpowiedzi :/
Wejdź na stronkę i skopiuj stopkę strony tutaj (np: 1000gp - web209), zobaczymy co jest na serwerze z którego teraz korzystasz.

http://1000gp.ovh.net/infos/

pozdrawiam

bob123
14-09-2006, 12:45
Przed chwila sprawdzilem i dziala. Podaj domene.

marksman
14-09-2006, 12:10
No i dalej nie działa, a z pomoc[at]ovh.pl nie dostałem odpowiedzi :/

kamil
12-09-2006, 13:09
Jest problem z przekazywaniem wysyłaniem wiadomości na serwerach mailowym. Dzisiaj albo jutro uruchomimy system, który będzie weryfikował ich wysyłkę. W razie problemów piszcie na pomoc.

Żwirek
12-09-2006, 12:27
Jeżeli problem bedzie się powtarzał to napisz na pomoc(at)ovh.pl i podaj nazwę domeny.

john23
11-09-2006, 20:57
Cytat Napisał gonzek
Niedość, że nie dochodzi to jeszcze skrypt "myśli" przez kilkadziesiąt sekund poczym wywala pustą stronę...
Jaki jest tego powód?
na mojej stronce zauważyłem podobne problemy
maile nie dochodzą, albo dochodzą z dużym opóźnieniem
ale w tej chwili akurat jest ok!
mam nadzieję że to chwilowe problemy i więcej się nie powtórzą

gonzek
11-09-2006, 18:11
Jaki jest tego powód?

gracja322
10-09-2006, 11:06
Cześć. Też zauważyłem ten problem. że wysyłając maile ze strony przez funkcję sendmail nic nie dochodzi na poczte... . Przedtem wszystko grało.

zagorskid
10-09-2006, 09:43
Witam!
Posiadam konto 1000gp. Od kilku dni nie dochodzą wiadomości wysyłane przez funkcję mail(). To jakieś chwilowe problemy?