We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

adres bezwzględny /home.2/p/i/t/......


Łabędź
19-09-2006, 10:38
Cytat Napisał jokris
Popieram kolegę, że jest coś nie tak, bo mi OVH odpisało, ze mam ściezkę /home.1/.../, a jak mi wyskakuje błąd np. z jakiegoś modułu, czy komponentu, to wyświetla mi, że ścieżka jest /home.6/../, a z tego co uczyli mnie w podstawówce, 1 to jest jeden, i nijak ma się do 6. Nie wiem skąd komunikaty błędów biorą ścieżkę, podejrzewam, że nie z pliku "configuration.php", bo tam mam jak byk napisane "/home.1/../".
Jaka domena?


Cytat Napisał jokris
A dodatkowo FTP chodzi mi tak, jakby czkawkę miało, i albo nie listuje mi katalogów, albo zrywa połączenie, na chwilę, i już mi się odechciewa ciągłego wracania do folderu "temp" na dysku, bo TC nie może wysłać pliku na serwer. Sprawia o priorytecie najwyższym.
Na jaki adres ftp się łączysz?

pozdrawiam

jokris
18-09-2006, 16:02
Popieram kolegę, że jest coś nie tak, bo mi OVH odpisało, ze mam ściezkę /home.1/.../, a jak mi wyskakuje błąd np. z jakiegoś modułu, czy komponentu, to wyświetla mi, że ścieżka jest /home.6/../, a z tego co uczyli mnie w podstawówce, 1 to jest jeden, i nijak ma się do 6. Nie wiem skąd komunikaty błędów biorą ścieżkę, podejrzewam, że nie z pliku "configuration.php", bo tam mam jak byk napisane "/home.1/../". Kolego "Łabędź", proszę o zorientowanie sie w sytuacji, bo tak nie może przecież być. A dodatkowo FTP chodzi mi tak, jakby czkawkę miało, i albo nie listuje mi katalogów, albo zrywa połączenie, na chwilę, i już mi się odechciewa ciągłego wracania do folderu "temp" na dysku, bo TC nie może wysłać pliku na serwer. Sprawia o priorytecie najwyższym. Czekam. P.s. Coś tam wyczytałem na "pracach ovh", że były przenosiny serwerów 1000gp, ale co , gdzie, i jak, to ani widu, ani słychu. I jeszcze apel do Administratorów. Jeżeli się coś dzieje, a macie problemy z wysyłaniem maili do klientów, a macie, to dajcie ogłoszenie na głównej stronie forum, bo po co to forum jest, przeciez nie po to, abśmy zadawali pytania natury np. dotyczacej konfiguracji naszych serwerów, bo to są sprawy techniczne, i powinny mieć własny wątek informacyjny. Pozdrawiam OVH, i czekam. Może się doczekam. Jokris.

john23
27-08-2006, 11:36
nie wiem czy czegoś nie doczytałem czy też zmieniono adres bezwzględny katalogów z witrynami www
posiadam konto 1000gp na którym zainstalowałem jakiś czas temu galerię
dzisiaj zauważyłem że nie można przeglądać zdjęć
okazało się że przyczyna tkwi w błędnej ścieżce do katalogu www
obecnie jest to /home.2/p/i/t/...

natomiast przy instalacji galerii ścieżka wyglądała tak /home/...
czy to chwilowa zmiana czy też na stałe?
a swoją drogą to wypadałoby poinformować o zmianach