We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z dostaniem się na strone przez FTP

kiriu
29-08-2006, 09:17
Cytat Napisał Alko
witam. czy ktoś mi może powiedzieć który login mam wpisać przy logowaniu do ftp ??? bo ja już zgłupiałam ... mam stronę www.toydolls.ovh.org, wczoraj ją założyłam przed jakimiś 10 minutami potwierdziłam zamowienie telefonicznie (przez podanie kodu), ale nie mogę się zalogować ... hasło to podawałam tylko przy nichandle ...
LOGIN: toydolls
HASŁO: Takie jak dostałaś w mailu, bądź takie jakie sobie ustawiłaś przez manager'a

Pozdrawiam

Alko
29-08-2006, 08:56
witam. czy ktoś mi może powiedzieć który login mam wpisać przy logowaniu do ftp ??? bo ja już zgłupiałam ... mam stronę www.toydolls.ovh.org, wczoraj ją założyłam przed jakimiś 10 minutami potwierdziłam zamowienie telefonicznie (przez podanie kodu), ale nie mogę się zalogować ... hasło to podawałam tylko przy nichandle ...

Żwirek
28-08-2006, 12:50
Cytat Napisał Szimin
wszedłem w zmiane hasła i zmieniłem sobie na jakieś dla siebie i nadal nie działa... może trzeba czekać...?
Tak, trzeba poczekać ok 30 minut.

Żwirek
28-08-2006, 12:48
Cytat Napisał Szimin
czy aby dobrze wszedłem i zarejestrowałem się na darmowym koncie?
Konto 60free jest za darmo. Faktura jest na 0zł więc nic nie płacisz

Szimin
25-08-2006, 18:08
wszedłem w zmiane hasła i zmieniłem sobie na jakieś dla siebie i nadal nie działa... może trzeba czekać...?

Szimin
25-08-2006, 17:58
no i właśnie nie wiem gdzie mozna to zmienić?

Łabędź
25-08-2006, 17:56
Cytat Napisał Szimin
Czytałem gdzieś w innych postach że trzeba zmienić hasło jakieś czy co? Zmieniałem hasło główne te w manager ale nic, cały czas to samo.... Pomóżcie!
Zmień hasło do bazy danych.

pozdrawiam

Szimin
25-08-2006, 17:23
Dobra już wszystko jest ok. Na skrzynkę dostałem maila z loginem i hasłem. Przez ftp jest wszystko w porządku, ale nie przez phpmyadmin. Kiedy wchodze w niego i wpisuje te dane co mi wysłali z ovh i zatwierdzam wyświetla się:

Błąd
#1045 - Access denied for user 'uniajanikowo'@'localhost' (using password: YES)

Czytałem gdzieś w innych postach że trzeba zmienić hasło jakieś czy co? Zmieniałem hasło główne te w manager ale nic, cały czas to samo.... Pomóżcie!

Żwirek
25-08-2006, 16:14
Użyj jeszcze raz tego linku powyżej.

Szimin
25-08-2006, 15:02
proszę o pomoc, mam taki problem, podałem numer telefonu i jak był kod to go nie podałem bo wyłączyłem przypadkowo stronę i nie zdąrzyłem podać tego kodu jak zadzwonili, teraz dopiero wszedłem i mam ten kod, ale już nie zadzwonią, więc jak mam zrobić żeby zadzwonili znowu?

edit/ dobra na skrzynce znalazłem że jeszcze raz można to zrobić i zrobiłem, podałem kod jak był telefon. no ale nadal nie mogę się zalogować przez ftp, na skrzynkę nic nie przyszło, pisze Login Incorrect ;/

Szimin
25-08-2006, 14:46
Dzięki. A mam pytanie, czy aby dobrze wszedłem i zarejestrowałem się na darmowym koncie? Bo mi jakieś faktury przyszły, a nie chciałem mieć niczego płatnego? Fakt, że na tej fakturce pisze 0.00 PLN ale nigdy z czego się orintuje nie przychodziło nic takiego, tylko link z aktywacją i login i hasło?

Żwirek
25-08-2006, 14:12
Uktywuj zamówienie na tej stronie: https://www.ovh.com/cgi-bin/pl/order...mFreeOrder.cgi

Szimin
25-08-2006, 13:15
Witam, zarejestrowałem się dzisiaj na stronie. Założyłem konto w 60free, subdomene mam uniajanikowo.ovh.org. Rejestracja przebiegła pomyślnie, ale na moją pocztę nie doszedł żaden link aktywacyjny, tylko jakieś rzeczy o fakturze. Teraz wchodzę w FTP- Total Commandera, wpisuje:
- nazwa host: ftp.60free.ovh.org
- użytkownik: uniajanikowo
- hasło: takie jakie podałem przy rejestracji

Czekam, a tu Login Incorect, błędny login lub hasło. Co jest grane? Dlaczego nie mogę wejść na swoje konto przez FTP?