We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Broblem z mysql w skrypcie BXCP

Punisher
29-10-2005, 13:37
sry napisałem dwa bo mi nie wyswietliło 1 .. ;/

Adamdo
29-10-2005, 12:06
no właśnie napisałem ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Punisher
29-10-2005, 12:03
Co ja mam tu zrobic :P ?

Alle Befehle aus der bxcp.sql wurden in Ihre Datenbank geschrieben. Zudem wurde ein Benutzerkonto für den Nick Punisher angelegt.

Entfernen Sie nun bitte die 'install.php' und 'bxcp.sql' vom Webspace und laden das eigentliche BXCP hoch. Sollte keine Fehlermeldung erscheinen wurde eine 'config.php' auf dem Webspace angelegt. Diese dient der 'index.php' vom BXCP als Quelle und ist extrem wichtig. Um Uploads nutzen zu können setzen Sie bei allen Verzeichnissen des BXCP bitte anschließend noch den CHMOD auf 755 oder besser 777. Danach ist die Installation abgeschlossen.

Adamdo
29-10-2005, 12:01
Ad na cytat: chyba chodzi o to że masz zmienić chmody jaki.ś plików na 755 (dokładniej install.php i bxpc.sql), ale do końca nie wiem, bo uczyłem się tylko rok, a wszystko biorę z kontekstu

Pozdrawiam, Adamdo

Punisher
29-10-2005, 11:58
Już wszytsko z mysql ok
ale, ja nie umiem niemieckiego i nie wiem co to znaczy :P

Alle Befehle aus der bxcp.sql wurden in Ihre Datenbank geschrieben. Zudem wurde ein Benutzerkonto für den Nick Punisher angelegt.

Entfernen Sie nun bitte die 'install.php' und 'bxcp.sql' vom Webspace und laden das eigentliche BXCP hoch. Sollte keine Fehlermeldung erscheinen wurde eine 'config.php' auf dem Webspace angelegt. Diese dient der 'index.php' vom BXCP als Quelle und ist extrem wichtig. Um Uploads nutzen zu können setzen Sie bei allen Verzeichnissen des BXCP bitte anschließend noch den CHMOD auf 755 oder besser 777. Danach ist die Installation abgeschlossen.
Co ja mam zrobic

Aha.. czy dalsza obsługa tego BXCP też bęzie po niemiecku ?

Adamdo
29-10-2005, 11:50
troszkę się niemieckiego uczyłem, ale lepiej sprawdź (nigdy nic nie zaszkodzi )

Pozdrawiam, Adamdo

EDIT: i jeszcze jedno - mam nadzieję że zmieniłeś hasło do serwera mysql??

Punisher
29-10-2005, 11:50
heh faktycznie..Ale ktoś mi inaczej mówił

Adamdo
29-10-2005, 11:48
adresse to adres bazy danych, a to ostatnie to nazwa bazy danych (taka sama jak nazwa konta)

Punisher
29-10-2005, 11:42
WItam. Mam takie problem odnosnie bazy danych

Chciałbym zainstalowac skryt BXCP - przegrywam wszystkie pliki na ftp wszysto dobrze. Przy instalacji proszą abym wpisał swoję dane na temat mysql i strony więc ja piszę

Adresse: (Meist localhost, ansonsten eine IP oder DNS)
http://epuni.ovh.org

- Benutzer: (Ihr Konto auf diesem MySQL Server)
epuni <- to jest mój login

- Passwort: (Ihr Passwort vom MySQL Konto)
moje hasło

- Datenbank: (Name Ihrer Datenbank, oft gleich mit dem Benutzer)
mysql.60free.ovh.org
po naciśnięciu "ok"

wyskakuje coś takiego

Fehler: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)
Co jest nie tak ?