We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z rejestracja

KermiT
25-08-2006, 14:13
dobra dziex :P moje klopoty sie skonczyly zmienilem jportal na php fusion JEst o wiele lepszy

Szimin
25-08-2006, 12:57
musisz mieć jakiegoś cms? czy nie czasem jportal? jeżeli nawet nie to i tak nic nie zrobisz bo 60free nie ma funkcji mail() na serwerze, musisz zrobić tak żeby użytkownik po zalogowaniu był od razu aktywny. jezeli masz jportal to znajdziesz odpowiedź na stronach zsyp.pl

KermiT
23-08-2006, 10:21
ale moglbys dokladniej wytlumaczyc jak to zrobic ?? bo ja sie na tym za bardzo nieznam ;/

Maverick
23-08-2006, 09:35
Wnioskuje ze chodzi o jakiegoś CMSa... :E Więc... mail nieprzychodzi bo na 60free jest wyłączona funkcja mail();

Musisz tak tego CMSa zmienić żeby odrazu aktywował komuś konto, a nie przez maila. Jest jeszcze inna opcja, mianowicie możesz skonfigurować sobie CMSa tak żeby wysyłał poczte poprzez serwer smtp.

KermiT
22-08-2006, 23:38
zalozylem wczoraj stronke ale co jak ktos sie loguje i pokazuje zeby potwierdzil maila a on wogole nieprzychodzi zrobilem wszystko tak jak w temacie a tu dalej nic moze mi ktos pomuc ?? prossilbym o odp tu lub na gg 6924466 z gory thx