We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Błąd w panelu administratora forum :(

Łabędź
28-10-2005, 13:55
Cytat Napisał GhousT
a oto screen:
WOW, ale czadowy zrzut ekranu. Szczególnie przy 800x600 :-)

pozdrawiam

Hawk
28-10-2005, 13:40
to chyba powinno być w dziale phpBB

dzidek
28-10-2005, 08:55
Hmm, mam podobny problem ale za cienki jestem aby wiedziec o co tu chodzi :]

"Warning: main() [function.main]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5/lib/php/wowdb.php) is not within the allowed path(s): (/home) in /home/p/o/b/pob/www/lib/char.php on line 2

Warning: main(wowdb.php) [function.main]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/p/o/b/pob/www/lib/char.php on line 2

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required 'wowdb.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/p/o/b/pob/www/lib/char.php on line 2"

Edit: sprobuje zmienic wersje PHP na 4
Edit: Zmiana wersji pomogła

GhousT
27-10-2005, 23:03
Heh kolejny problem a więc , jak wchodze w panel administracji forum to nad konfigurają forum po lewej pokazuje mi taki bład :

Warning: main() [function.main]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5/lib/php/functions_acronym.php) is not within the allowed path(s): (/home) in /home/l/u/k/lukasz1987/www/includes/bbcode.php on line 1052

Warning: main(functions_acronym.php) [function.main]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/l/u/k/lukasz1987/www/includes/bbcode.php on line 1052

Warning: main() [function.include]: Failed opening 'functions_acronym.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/l/u/k/lukasz1987/www/includes/bbcode.php on line 1052

a oto screen:

A i jeszcze jeden problem , gdy dodaje nową kategorie to nic się nie pojawia
Moja wersja php to turbonuke 7.6.0