We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Jeden server dwie domeny i mail

Żwirek
08-08-2006, 14:22
Cytat Napisał WereWolf
druga sprawa... jak jest z obsługą tych kont, jeśli mx plan dokupiłbym do oferty hostingowej? czy w tym przypadku wielkość skrzynek jest też ograniczona do oferty mx plan (max 25 mb), czy jest ograniczona tylko wielkością konta wykupionego w hostingu?
Tutaj aby zwiększyć pojemność kont musiałbyś skorzystać z oferty mx large.

Żwirek
08-08-2006, 14:15
Cytat Napisał WereWolf
a ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie opcji wykupienia mx planu...

w faq jest napisane, że ilości maili nie sumują się, tylko ilość mx planu zastępuje maile wykupionej oferty w hostingu...
Dokładnie tak, masz tyle kont pocztowych ile jest w Twojej ofercie mx planu (zwróć uwagę na wielkość kont).

Żwirek
08-08-2006, 09:34
Nawet jeżeli przejdziesz na wyższą ofertę plan to nie będziesz mógł tworzyć kont e-mail z domeną w multidomenie tylko z domeną główną.

WereWolf
08-08-2006, 08:25
a ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie opcji wykupienia mx planu...

w faq jest napisane, że ilości maili nie sumują się, tylko ilość mx planu zastępuje maile wykupionej oferty w hostingu...

czyli przykładowo jeśli wykupię ofertę 90 plan, gdzie jest 100 maili i do tego opcję 5 mx, to będę miał tylko 5 maili?

druga sprawa... jak jest z obsługą tych kont, jeśli mx plan dokupiłbym do oferty hostingowej? czy w tym przypadku wielkość skrzynek jest też ograniczona do oferty mx plan (max 25 mb), czy jest ograniczona tylko wielkością konta wykupionego w hostingu?

lind_lau
07-08-2006, 23:31
Dzieki tak chyba tez zrobie. A czy mozna upgradowac server tak zeby mozna bylo robic to co opisalem, bo mx plan jest dla mnie bez sensu (skrzynek ma az za dużo) a miejsca na www nigdy za wiele

Żwirek
07-08-2006, 12:40
Nie można tworzyć kont email z drugą domeną w ramach 90plan. Dla drugiej domeny można kupić np. mx plan

lind_lau
05-08-2006, 04:45
Witam

Jak moge i czy moge miec adres email na drugą domenę?

Wyjaśniam: Mam 90plan i domene np. x.pl mam kilka skrzynek nap. 1@x.pl 2@x.pl i dokupilem drugą domenę do tego servera y.com czy mogę zrobić tak, że będę miał skrzynkę np. admin@y.com i jak to zrobić bo nie mogę stworzyć pop na y.com ???? Chyba jasno to wytłumaczyłem