We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Skrypt ogłoszeń

almurik
04-08-2006, 08:28
Cóż, w takim razie pozostaje telefon do przyjaciela, zlecenie tego komuś, poszukiwanie dalej odpowiedniego skryptu lub nauka php . Zajrzyj na php.pl, php.net, webhelp.pl, może znajdziesz gdzieś jakieś gotowce.

rwpb
03-08-2006, 16:22
Główny problem to to, że PHP w ogóle nie znam. W HTMLu jakoś sobie radzę, ale tam się tego zrobić nie da.

almurik
02-08-2006, 23:03
Hmm za bardzo nie wiem co podpowiedzieć ale mogę dać dobrą radę: napisz sam to co Ci pasuje i jak Ci pasuje . Nie wiem jak z twoją znajomością php czy innych języków, jeśli nie bardzo bo taki skrypcik na początek to nic trudnego a i nauczyć się można dużo. W sumie z tego co piszesz to niewiele byłoby z tym pracy - w sam raz na 1 skrypt.

Pozdrawiam

rwpb
01-08-2006, 23:03
Witam
Planuję utworzenie na stronie działu z ogłoszeniami. Ma to być zorganizowane w ten sposób, że każdy może dodać swoje ogłoszenie, ale za akceptacją admina. Musi być możliwość dodania zdjęcia. Dobrze byłoby bez logowania. Myślałem przystosować jakiś skrypt forum, ale albo jest to bardzo rozbudowane, albo nie ma możliwości dodania zdjęcia.
Ktoś coś podpowie?