We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Folder "requetes" na 1000gp

solti
25-10-2006, 22:58
OK, myślę, że taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje. Bardzo dziękuję i również pozdrawiam

Łabędź
24-10-2006, 09:30
Cytat Napisał solti
Katalogu jako takiego nie chcę kasowac. Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie mogę kasować jego zawartości, której stale przybywa. Skoro znajduje się on na moim serwerze wirtualnym, to powinienem mieć chyba mozliwośc pełnego dostępu do tego, co się tam znajduje. Powiem szczerze. Nurtuje mnie sam problem Dręczy mnie to, że nie potrafię sobie z tym poradzić
Przy okazji może możesz mi wytłumaczyć, jaką dokładnie rolę pełni ten katalog (a właściwie jego zawartość). Chodzi o statystyki serwera?
Z góry dzięki za odpowiedź
Są to statystyki serwera. Katalogi te nie zajmują przestrzeni Twojego konta - po prostu masz możliwość ich przeglądania.

pozdrawiam

solti
23-10-2006, 22:43
Katalogu jako takiego nie chcę kasowac. Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie mogę kasować jego zawartości, której stale przybywa. Skoro znajduje się on na moim serwerze wirtualnym, to powinienem mieć chyba mozliwośc pełnego dostępu do tego, co się tam znajduje. Powiem szczerze. Nurtuje mnie sam problem Dręczy mnie to, że nie potrafię sobie z tym poradzić
Przy okazji może możesz mi wytłumaczyć, jaką dokładnie rolę pełni ten katalog (a właściwie jego zawartość). Chodzi o statystyki serwera?
Z góry dzięki za odpowiedź

mariano
17-10-2006, 08:59
Czemu w ogole chcesz skasowac ten katalog?

solti
16-10-2006, 22:15
To co? Nikt nie wie, co zrobić? Naprawdę nikt? No zlitujcie się i pomóżcie

solti
29-07-2006, 14:38
Witam!

Mam taki problem. W usłudze 1000gp domyślnie na moim konce ftp znajdują się 4 foldery: cgi-bin, requetes, sessions i www. W katalogu requetes tworzą sie nowe foldery i pliki (nie wnikając w to jak i co, mają one jakiś związek ze statystykami serwera). Niestety nie mam prawa do kasowania zawartości folderu "requetes", ani do zmieniania chmod'ów jego podkatalogów i plików się w nim znajdujących. Przy próbie zmienienia chmod'u pojawia się następujący komunikat:
"nie mogę zmienić atrybutów zdalnych plików!".
Przy próbie ich kasowania również wyrzuca błąd.
Jedyne co mogę zrobić, to zmiana chmod'ów samego katalogu "requetes", ale to nie ma żadnego wpływu na jego zawartość, z którą nadal nie mogę nic zrobić.
Dodam, że w tym folderze, ani w żadnych jego podfolderach nie ma żadnych plików ukrytych zanczynających się od "."

Da się na to coś poradzić??? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.