We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Skrypt Do jPortal'a...

microcom
15-07-2006, 23:31
Prześlij mi to co masz na microcom3@o2.pl i napisz dokładnie o co ci chodzi to ci to zrobie, lub poszukaj na www.zsyp.pl tam było coś takiego jak liga max lub jakoś tak.

tomaszek117
15-07-2006, 21:18
Witam.
Mam małą proźbe czy zna ktoś jakis skrypt do jPortal'a na strone o klubie sportowym??
Dokładnie chodzi mi o to żebym mógł sobie w panelu admina dodawać skład. Mam skrypt z tabelą i wynikami ale brakuje tam czegoś takiego żebym mógł sobie zrobic jeszcze zakładke na stronie "SKŁAD". Wiem, że sa nowsze wersjie Skryptu z którego kożystam ale tam jest duzo (nawet bardzo) niepotrzebnych opcji :/. Probowałem jakos sam przerabiac Skrypt żeby był taki o jaki mi chodzi ale jakos mi to nie wychodziło :/.
Jeśli znałby ktos coś podobnego albo byłby tak łaskawy napisać mi owy Skrypt byłbym bardzo wdzieczny.
ps. zdaje mi sie że dla kogos kto sie tym cały czas zajmuje jest to kwestia góra 30 min. Ja niestety dopiero od niedawna bawie się tymi rzeczami i jakos po 2h kombinowania juz mi sie szystko zaczeło mieszać:/.
(jesli ktos zna skrypt prosze podesłac go na tomaszek117@wp.pl z góry dzieki)