We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

wi-fi podczas burzy

muchakk
15-07-2006, 16:00
podczas burzy piorun strzelił w nadajnik mcon.pl (reklama) i przez chwilek miałem trtansfer 11mb/s musze przyznac ze serwery ovh.pl mają bardzo dobre łacza jak miałem 11mb to sciągnołem kilkanascie mb z serwera ovh w kilka sekund

Einzeinbleth
15-07-2006, 15:51
No ladnie
Tak czy siak czesc na pewno wylacza - niby w czasie burzy powinno sie powylaczac komputer i inne takie. Mysle ze to dlatego. Bo jak juz burza by miala wplyw na fale radiowe to raczej nie pozytywny, raczej by bylo duzo zaklocen. Kiedys sie bawilem walkie-talkie mojej siostry w czasie burzy - mozna bylo uslyszec jakies rozmowy po francusku

muchakk
15-07-2006, 15:35
raczej nie możliwe gdyż moja siec wi fi ma prawie 2 tysiace osób

Einzeinbleth
15-07-2006, 12:03
Cytat Napisał muchakk
Czy uzywacie wi-fi podczas burzy? Działa wam wtedy net lepiej? U mnie właśnie jest burza i pingi do onetu mam tak po 10ms a jak jest u was?
Moze tak masz bo sasiedzi ktorzy tez maja wifi wylaczaja komputery w czasie burzy

muchakk
14-07-2006, 18:23
Czy uzywacie wi-fi podczas burzy? Działa wam wtedy net lepiej? U mnie właśnie jest burza i pingi do onetu mam tak po 10ms a jak jest u was?