We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Prosze o ocene wygladu....

gracja322
11-07-2006, 11:14
Hihi taki sam szablon...

jwalczak
11-07-2006, 00:05
http://myszka.org/

muchakk
09-07-2006, 14:06
moze zna sie ktoś dobrze na templates joomla? prosze o pomoc jak ktos chetny gg:7874795

gracja322
09-07-2006, 13:41
Ja oceniam 4/10 . Nie lubie pomarańczowo-brązowych kolorów koajrzą mi sie z ogniem a to nie dobra rzecz. Po za tym logo słabizna.... Malo na nim sie znajdujeczarny kolor przytałacza. Widać ze logo windows zostało doklejone... Po za tym na calym logo widnieje taka ramka (cien jasniejszy) poprawej stronie w 2 miejscach tego brakuje czyli nie dorobienie..... Popracuj nad logiem i nad kolorami strony proponuje rzucić cos w stylu błekit, bialy, zółty, niebieski zielony...

Gino
08-07-2006, 20:56
zagłosowałem

Strona tzn. wygląd oceniam na 7/10. Dlatego 7 bo panel menu główne i ten cały szary środek troche tu nie pasuje, zmien go ciut.

Powodzenia

Pozdrawiam
Mateusz 'Gino'

muchakk
08-07-2006, 20:52
Tak wiem ale tak jak juz napiseś/napisałaś to jest bardzo duża wygoda w zarządzaniu stroną. Prosilem o ocene wygladu to moze ktoś oceni od 0-10 nie zwarzając na to czy to mój styl czy nie tylko o to was prosze aha i jak mozecie zagłosujcie w sadzie(nie trzeba sie logować)

Pozdrawiam Kamil

Gino
08-07-2006, 20:37
Cytat Napisał muchakk
Uwierz przy joomla też trzeba się dużo napracować wszyscy myślą że jak cms to łatwizna, szybko zrobić takie www itd. do tej joomli doinstalowałem bardzo dużo dodatków i ulepszen

Chodzi o to że sam tej strony nie zbudowałeś i zaufaj mi ze swoja strona - czyli taka którą sam zrobisz - jest bardziej doceniana, co jest dla Ciebie jeszce wiekszą satysfakcją niz zainstalowanie modułów do Joomli i miec gotowe. Chopciaz cmsy to wygoda. Ż0ycze powodzenia i sukcesów w prowadzeniu tej www.

muchakk
08-07-2006, 19:12
Uwierz przy joomla też trzeba się dużo napracować wszyscy myślą że jak cms to łatwizna, szybko zrobić takie www itd. do tej joomli doinstalowałem bardzo dużo dodatków i ulepszen

gracja322
08-07-2006, 18:46
Fajne by było jakby wykonanie bylo twoje....

Skrypt z kótórego skorzystałes do darmowa Joomla nowa wersja (CMS).
Do tego skórka ściągnięta z innej www do Joomla ;P. Dużo sie nie narobiłeś... . Pozdrawiam.

Po za tym te kolory troche przytałaczają oko (nudzą.)

muchakk
08-07-2006, 17:48
Prosze o ocene wygladu mojej nowo powstajacej strony hostingowanej oczywiście przez ovh.pl Wygląd jest juz skaczony jeszcze tylko treści i już adres strony to www.twoj-pc.info przy okazji.... moze chce ktos pomagać w budowie serwisu? Dodawanie newsów artykułów itd.