We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Pomocy z tym managerem!

Żwirek
14-07-2006, 15:37
Napisz na pomoc@ovh.pl i podaj swój nichandle.

kiriu
14-07-2006, 14:58
Cytat Napisał kamil
Są 2 wyjścia: albo podajesz niewłaściwy identyfikator, albo jeszcze nie aktywowałeś konta. W każdym razie wyślij mi swój nichandle prywatnie, to go sprawdzę.
To na bank chodzi o to drugie, bo wystarczy się przyjrzeć...

Na tym zdjęciu obok loga OVH.COM powinno być pole wyboru 'wybierz swoją domenę...' (czy jakoś tak), a skoro tego nie ma, to znaczy, że konto nie zostało aktywowane!

Czysta droga dedukcji

Łabędź
10-07-2006, 10:31
Cytat Napisał rysiora
@gracja322 - brawo!
Baaaardzo ciekawy post! A jak wiele wnosi do tematu! Jestes wrecz stworzon(y/a) do nabijania postów.
Trzy bezsensowne i nie na temat posty. (mój wliczony)

pozdrawiam

rysiora
08-07-2006, 12:01
@gracja322 - brawo!
Baaaardzo ciekawy post! A jak wiele wnosi do tematu! Jestes wrecz stworzon(y/a) do nabijania postów.

gracja322
08-07-2006, 10:52
Cytat Napisał rysiora
To screen innego uzytkownika ktory ma ten sam, bezuzyteczny manager:
http://img102.imageshack.us/img102/8...61337278pi.jpg
Więcej ikonek na pasku zadań sie nie dało umieścic?

kamil
07-07-2006, 21:20
Cytat Napisał rysiora
Manager wyglada jak jakas wersja demo, udalo mi sie tam znalezc jedynie mozliwosc zmiany hasla do niego i danych personalnych. Podejrzewam ze wersja jest okojona z powodu jakiegos bledu? Podczas przenoszenia starych uzytkownikow 60free do nowego Managera? Naprawe nie mam pojecia (i nie tylko ja) jak zmienic w tym managerze istotne rzeczy takie jak haslo do ftp czy do bazy danych! Bylbym wdzieczny za wszelka pomoc!
Są 2 wyjścia: albo podajesz niewłaściwy identyfikator, albo jeszcze nie aktywowałeś konta. W każdym razie wyślij mi swój nichandle prywatnie, to go sprawdzę.

muchakk
07-07-2006, 21:01
Musze cię zmartwić jestem nowym użytkownikiem płatnego konta w och i mój menager wyglada tak samo ;/

rysiora
07-07-2006, 20:44
Manager wyglada jak jakas wersja demo, udalo mi sie tam znalezc jedynie mozliwosc zmiany hasla do niego i danych personalnych. Podejrzewam ze wersja jest okojona z powodu jakiegos bledu? Podczas przenoszenia starych uzytkownikow 60free do nowego Managera? Naprawe nie mam pojecia (i nie tylko ja) jak zmienic w tym managerze istotne rzeczy takie jak haslo do ftp czy do bazy danych! Bylbym wdzieczny za wszelka pomoc!

To screen innego uzytkownika ktory ma ten sam, bezuzyteczny manager:
http://img102.imageshack.us/img102/8...61337278pi.jpg