We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Blad wewnetrzny

Nameless
10-01-2007, 16:58
Mariano, teraz to Ty jesteś dla mnie bestest!! Dzięki za trafną odpowiedź! Błąd naprawiony, a wynikł poprostu z tąd, że potworzyłem nowe podkategorie dla plików i podczas przenosin owych plików do nich, coś nawaliło :/ Dzięki jeszcze raz. Sam bym pewnie nieszybko na to wpadł. Szkoda tylko, że powyższy komunikat o błędzie jest taki sam dla wszystkich, niezależnie od błędu. To sprawia, że możemy mniemać, iż błąd leży po Waszej stronie.
Przepraszam, dziękuję, uciekam, pa!

mariano
10-01-2007, 12:16
Kod:
mysql> select * from gl_filemgmt_category;
+-----+-----+------------------+--------+------------+
| cid | pid | title            | imgurl | grp_access |
|  15 |  12 | Webmasterka      |        |          2 |
|   4 |   0 | Programy         |        |          2 |
|   5 |   4 | Użytkowe        |        |          2 |
|   6 |   4 | Bezpieczeństwo  |        |          2 |
|   7 |   4 | Administracyjne  |        |          2 |
|  12 |   0 | Pliki            |        |          2 |
|  13 |  13 | Książki OnLine |        |          2 |
|  14 |  13 | Kursy            |        |          2 |
Twoj (?) kod wpada w nieskonczona petle w pliku include/xoopstree.php linijka 146. Metoda getPathFromId() jest wykonywana rekurencyjnie z identyfikatorem nadrzednym (pid). Ten jednak jest zle ustawiony w powyzszej tabeli (zob. wpis dla "ksiazki online"). Popraw to phpmyadminem, a wszystko bedzie dzialac.

Nameless
10-01-2007, 11:21
Mam taki sam błąd przy dostępie do mojego katalogu plików: http://bestest.ovh.org/filemgmt/index.php
czyli :
Witamy na stronie serwisu 60free firmy OVH.

Serwer napotkał błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizować twojego żądania.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji na temat probmemów z błędem wewnętrznym, zapraszamy na stronę http://60free.ovh.org/pl/support/ lub sprawdź czy:

- uprawnienia do uruchamianego zasobu '/b/e/s/bestest/www/filemgmt/index.php' mają wartość 755,
- uprawnienia do katalogu mają wartość 755,
- w pliku '.htaccess' nie znajdują się nieprawidłowe wpisy
Nie posiadam w tym katalogu żadnego pliku .htaccess! Nawet utworzyłem takowy dla pewności sam z pustą zawartością, a potem usunąłem. Teraz na komendę del .htaccess totalcommander odpowiada mi: error 550! no such file or directory! To jest dla mnie jednoznaczne z brakiem takiego pliku! Prawda? Czy może jeszcze jest jakieś bardziej ukryte dno? Bo już nie trafiam za tym :/
Chmody są właściwe. 755 do katalogów, 644 do plików, a teraz w tym katalogu nawet pozmieniałem już na 755 do plików php, chociaż wykonywania na plikach się zwykle nie ustawia :/
Jeszcze jedno. W tym katalogu mam także inne pliki php i one się uruchamiają! Próbowałem już podmiany nazwy pliku index.php na inne i to na nie wiele się zdaje :/
To dziwne, ale na początku wszystko działało. Błąd ten zobaczyłem dopiero wczoraj, a stronę mam już od końca listopada i na pewno sprawdzałem wszystkie pluginy do systemu strony, także ten od downloadu. Nie zmieniałem w tym czasie żadnych uprawnień, nie kombinowałem także nic z plikami .htaccess. Może macie jakiego "byka" w systemie? Może ktoś się włamał i namieszał? Ja nie mam możliwości sprawdzenia tego i poprostu się na tym nie znam!
Przy ew. pytaniu o podanie więcej szczegółów, które admini często zadają, odpowiem: więcej grzechów nie pamiętam, a strony żałować nie chcę
Poprostu moją świadomość tego błędu się już wyczerpała. Teraz liczę, że skończycie z szablonowymi odpowiedziami i podpowiecie mi, jak i innym użytkownikom o co chodzi i jak to zmienić lub też ktoś kompetentny to zrobi w Waszym imieniu :>
Pozdrawiam, licząc na nie olanie mnie i tematu :>

orlik
01-01-2007, 12:38
Mam ten sam problem co wy (tzn. "Witamy na stronie serwisu 60free firmy OVH. Serwer napotkał błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizować twojego żądania. Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji na temat probmemów z błędem wewnętrznym, zapraszamy.......")

I jak wszyscy szukam pomocy, nie moge nigdzie znaleźć tego .htaccess.
włączyłem żęby pokazywał ukryte pliki i dalej nie znalazłem htaccess :/

Łabędź
26-07-2006, 13:08
Cytat Napisał duperelka
Witam, czy ktoś jest w stanie pomóc w rozwiązaniu tego problemu?
Przeszukałam całe forum i nie znalazłam nigdzie odpowiedzi.
Jak to jest możliwe, żeby przy poprawnej instalacji, gdzie wszystkie czynności - krok po kroku, zostały wykonane właściwie, nie można ruszyć ze stroną startową???
Czy ktoś może udzielić wyczerpującej odpowiedzi???
A może wina leży po stronie serwera??

Pozdrawiam
Proszę podać więcej szczegółów.

pozdrawiam

duperelka
25-07-2006, 19:49
Witam, czy ktoś jest w stanie pomóc w rozwiązaniu tego problemu?
Przeszukałam całe forum i nie znalazłam nigdzie odpowiedzi.
Jak to jest możliwe, żeby przy poprawnej instalacji, gdzie wszystkie czynności - krok po kroku, zostały wykonane właściwie, nie można ruszyć ze stroną startową???
Czy ktoś może udzielić wyczerpującej odpowiedzi???
A może wina leży po stronie serwera??

Pozdrawiam

Grass-Fighter
08-07-2006, 23:13
Cytat Napisał szczeles
Daj mu 755 i powinno pójść ;-)

No i jednak nie poszło

Gino
08-07-2006, 20:49
NIE !
www.nazwa_strony.ovh.org.setup.php

TYLKO:

www.nazwa_strony.ovh.org/setup.php

i co już ok?

szczeles
08-07-2006, 18:47
Cytat Napisał Grass-Fighter
(nawet katalog główny www na serwerze ma 777
Daj mu 755 i powinno pójść ;-)

Grass-Fighter
08-07-2006, 08:32
Witam.

Wczoraj cieszę się kontem na ovh.org. Dziś 2 godziny ładowałem pliki PHP Fusion na serwer pozmieniałem co trzeba, chmody, nazwy plików, usunąłem stary index.html. Zadowolony przechodzę do instalacji wpisuję www.nazwa_strony.ovh.org/setup.php i zonk, wyskakuje mi coś takiego:

Serwer napotkał błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizować twojego żądania.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji na temat probmemów z błędem wewnętrznym, zapraszamy na stronę http://60free.ovh.org/pl/support/ lub sprawdź czy:

- uprawnienia do uruchamianego zasobu '/a/l/f/alfaromeo/www/setup.php' mają wartość 755,
nie wiem co zrobić, pliki sprawdziłem 5 razy i nadawałęm chmody (nawet katalog główny www na serwerze ma 777, szukałem pliku htaccess bezskutecznie, poprostu go nie ma. Co z tym zrobić??

Bardzo proszę o pilną pomoc, ponieważ bardzo zależy mi na czasie.

Z góry wszystkim bardzo serecznie dziękuje.

niczeQ
08-07-2006, 01:43
najczesciej jest w glownym katalogu danego skryptu/strony

Rolnick
07-07-2006, 22:51
Patrzalem wszedzie i go nie ma a gdzie powininien byc dokladnie ?

niczeQ
07-07-2006, 02:43
poszukaj w opcjach klienta ftp opcji typu "pokaz ukryte pliki" i upewnij sie ze nie masz pliku .htaccess

Rolnick
06-07-2006, 18:17
Mam ustawione chmody na 755 a co do tego pliku .htaccess to nie mam czegos takiego

szczeles
06-07-2006, 16:52
Cytat Napisał Rolnick
co do pliku .htaccess gdzie on sie znajduje? xD
W katalogu bieżącym

Prosze o pomoc lub link do konkretnej odpowiedzi
755

Rolnick
06-07-2006, 15:18
po wgraniu np. kalendarza do php fusion dostaje komunikat

- uprawnienia do uruchamianego zasobu '/j/e/d/jediknight/www/infusions/calendar_panel/show_event.php?m_month=0' mają wartość 755,

co do pliku .htaccess gdzie on sie znajduje? xD
Prosze o pomoc lub link do konkretnej odpowiedzi