We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z Rejestacją

Milka
06-07-2006, 22:49
Cytat Napisał PTTR
Mam taki problem: Nie można się zarejestrować, po każdejpróbie wyskakuje "Wysłanie listu z Twoimi danymi nie powiodło się, prosimy skontaktować się z Administratorem Strony." W panelu administracyjnym rejestracja jest właczona i wszystko jest ok. Proszę o Pomoc.

Może wystarczy wyłączyć weryfikację e-mail przy rejstracji. Ja miałam podobny problem i właśnie tak udało mi sie o rozwiązać nie wszystkie serv obsługują weryfikację przez e-maile

KillerPL
03-07-2006, 19:13
witam mam ten sam probvlem co kat prosze o pomoc dla mnei i dla neigo !!

Kat
02-07-2006, 13:12
Wczoraj zamówiłam darmowe konto w OVH. Dziś rano kiedy jeszcze spałam miałam telefon - pani mówiąca coś po francusku nagrała się na automatyczną sekretarkę. Nie skojarzyłam tego faktu z OVH.

Później sprawdziłam swoja skrzynkę pocztową. Dostałam e-mail pisany po francusku:

Notre support vous a envoyé un message.
Vous pouvez en prendre connaissance ci-dessous.
Utilisez ce lien pour y répondre, n'utilisez pas la fonction "répondre"
de votre logiciel de messagerie.

Cordialement, l'équipe Ovh

W mailu był podany link. Kliknęłam w niego i przeszłam na stronę ... francuskojęzyczną. Na stronie znalazłam link identyczny jaki dostałam w e-mailu dzień wcześniej. Weszłam na stronę do której prowadził i raz jeszcze podałam tam numer telefonu.

Po chwili znów telefon ... pani świergoląca coś po francusku ...

Spróbowałem raz jeszcze podać na tej stronie numer telefonu - wyświetla błąd.

Co mam zrobić?

szczeles
01-07-2006, 20:23
Cytat Napisał PTTR
prosimy skontaktować się z Administratorem Strony."
Skontaktuj się z administratorem :P

PTTR
01-07-2006, 10:04
Mam taki problem: Nie można się zarejestrować, po każdejpróbie wyskakuje "Wysłanie listu z Twoimi danymi nie powiodło się, prosimy skontaktować się z Administratorem Strony." W panelu administracyjnym rejestracja jest właczona i wszystko jest ok. Proszę o Pomoc.