We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Banowanie

pest
29-06-2006, 21:59
Właśnie chodzi o to że robiłem już w każdej kolejności te order deny allow, z przecinkiem i bez. Jak robie z przecinkiem i wpisuje swój adres ip to nie widać żadnego efektu (strona normalnioe mi się otwiera, a przecież zbanowałem swój ip), a kiedy robie bez przecinka to wyskakuje strona z błędem(ta którą podawałem w poprzednim poście). Więc chyba na ovh możliwość banowania w .htaccess jest jakoś przycięta Już próbowałem wszystkich sposobów z tym .htaccess podanych w sieci i nic

mariano
29-06-2006, 21:01
no i moze przecinka zabraklo?

Einzeinbleth
29-06-2006, 20:13
Przeciez dostales odpowiedz ze ma byc order deny allow :|

(order deny,allow)

pest
29-06-2006, 18:29
Niestety to spowodowało jedynie to że wyskakuje błąd(nieważne jaki ip wpisze) :
Kod:
 Witamy na stronie serwisu 60free firmy OVH.

Serwer napotkał błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizować twojego żądania.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji na temat probmemów z błędem wewnętrznym, zapraszamy na stronę http://60free.ovh.org/pl/support/ lub sprawdź czy:

- uprawnienia do uruchamianego zasobu '/p/e/s/pest/www/' mają wartość 755,
- uprawnienia do katalogu mają wartość 755,
- w pliku '.htaccess' nie znajdują się nieprawidłowe wpisy
A plik .htaccess ma następującą zawartość:
Kod:
order allow deny
allow from all
deny from 555.555.555.550

Łabędź
29-06-2006, 16:21
Cytat Napisał pest
Witam,
Chciałem dać bana pewnemu użytkownikowi na moją stronę która jest oparta o Mambo, wyczytałem że należy poprostu wyedytować plik .htaccess i wrzucić coś takiego:
Kod:
order allow,deny
deny from xxx.xxx.xxx.xxx
allow from all
Więc wszystko zrobiłem i wrzuciłem zmodyfikowany plik .htaccess do katalogu www ale to nic nie daje, dla testu wpisałem tam swoje ip i nadal mogę wchodzić bez problemu na stronę. Co robię źle?
Z góry dziekuję
order deny allow

pozdrawiam

pest
29-06-2006, 13:54
Witam,
Chciałem dać bana pewnemu użytkownikowi na moją stronę która jest oparta o Mambo, wyczytałem że należy poprostu wyedytować plik .htaccess i wrzucić coś takiego:
Kod:
order allow,deny
deny from xxx.xxx.xxx.xxx
allow from all
Więc wszystko zrobiłem i wrzuciłem zmodyfikowany plik .htaccess do katalogu www ale to nic nie daje, dla testu wpisałem tam swoje ip i nadal mogę wchodzić bez problemu na stronę. Co robię źle?
Z góry dziekuję