We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Zostań betatesterem!

szczeles
26-06-2006, 22:02
Też mnie przyjęli, zobaczymy jak to będzie ;-)

microcom
26-06-2006, 20:21
już nieważne, przyjeli mnie, a treść mojego podania chyba by do nikogo nie przemówiła. no ale jestem przyjęty.

slavo
26-06-2006, 11:07
Cytat Napisał microcom
Ciekaw nawet bardzo, właśnie się zapisałem i zobaczymy co z tego będzie, a tak na marginesie, to przyjmują każdego czy nie.
O przyjęciu decyduje treść podania. Preferowane co najmniej 18 lat.

microcom
26-06-2006, 10:35
Ciekaw nawet bardzo, właśnie się zapisałem i zobaczymy co z tego będzie, a tak na marginesie, to przyjmują każdego czy nie.

slavo
25-06-2006, 23:53
Witam,
Od jakiegoś czasu jestem członkiem pierwszego w Polsce (chyba) zrzeszenia betatesterów sprzętu i oprogramowania - Betateam. Serwis powoli zaczyna się rozwijać, dlatego chciałbym zaprosić wszystkich, którzy mają odrobinę wolnego czasu do spróbowania swoich sił w betatestingu. Nie ukrywam, że jest to zajęcie dla pasjonatów komputerów, choć może ktoś inny też się zainteresuje.
Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://betateam.pl . Jeśli chcesz, możesz podczas wypełniania ankiety podać mój nick - Slavo, ale w żadnym wypadku nie zmuszam. Myślę, że jest to ciekawa inicjatywa i może się rozwinąć. Dobrze jest później wzbogacić swoje CV o takie informacje.
Powodzenia!

Mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za spam. Ja (jak i nikt inny) nie czerpię z tego żadnych korzyści, a Wy możecie (szczegóły na stronie)!