We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem ze wrzuceniem pliku na serwer!

MaChoni
26-06-2006, 17:33
Chcial bym abys mi wytlumaczyl dokladnie jak mam to zainstalowac bo na innych serwerach z mysql fusion sie instalowalo poprzez wrzucenia plikow na serwer i wpisaniu w przegladarce www.adres_strony.pl/setup.php a tutaj sie chyba tak nieda... albo jest to jakos inaczej do zrobienia...

Andrzejas
24-06-2006, 10:43
skórkę wrzucasz pewnie do katalogu templates tak jak jest to przyważnie robione a potem w panelu ją instalujesz. Katalog templates znajduje sie na ftp, skórke wrzucasz jak pliki

MaChoni
24-06-2006, 09:18
Jak instalowac php-fussion to ja wiem tylko niewiem jak wrzocic skurke na serwer...

Andrzejas
24-06-2006, 03:02
do bazy sql nie wrzuca się plików, wrzuca się na ftp instrukcje jak instalować znajdziesz php-fusion znajdziesz a forum w odpowiednim dziale

MaChoni
23-06-2006, 23:02
Witam, zgłaszam się z prosba aby mi ktos wytlumaczyl jak sie wrzuca pliki na serwer a dokladnie do bazy danych mysQl. Bo chciałbym wgrać php-fussion. Jesli byś mogl odezwij sie i wytlumacz albo napisz nizej... pozdro