We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Forum młodzieżowe

shout
22-06-2006, 11:16
Co tabliczki ?? Są, i będą , a warnów i tak za to nie stawiam. Atmosfera jest dobra, nawet jak jest 10, może być dobra atmosfera.

szczeles
22-06-2006, 09:59
Taaa, atmosfera ;-) 18 userów, którzy nie mają co robić tylko gadać o niczym Nie wróżę świetlanej przyszłości :>

No i jeszcze to: http://www.ftpbartek.forall.pl/forum....php?p=595#595

shout
22-06-2006, 07:21
Dzięki, za ocene, wziąłem się za porządkowanie for, zaraz dodam klase do upload, a chceck_files.php jest u mnie, nie mam się czego bać, bo sam modyfikowałem :P http://www.ftpbartek.forall.pl/forum/check_files.php , zapraszam wkrótce do ponownej oceny :P

Andrzejas
21-06-2006, 20:32
nie równe przyciski masz w shoutboxie, oraz przycisk upload jest bez klasy. Chiałeś oceny subiektywnej więc dostałeś, a tak nisko bo to każdy kto wejdzie na forum przema i kilka modów ściągnie osiągnie takie samo, bo nic sam nie zmieniłeś. Co do grup to nie uważasz że kolor Administratora powinien się różnić mocno od koloru użytkowników. Atmosfera na forum zależy od jego użytkowników nie od forum, wytknełem ci tylko błędy (np kodowania popraw to nie będę miał się czego czepiać). Na tym kończe moją subiektywną ocene.

shout
21-06-2006, 19:20
Przepraszam bardzo, ale SpiderFriedny, miałem, ale htacess był zrąbany i miałem błąd 503, usunąłem. Jakie np., widzisz bezsensowne fora, lub subfora ?? Jakoś inni się nie skarżą :]. Jak chcesz - napisz liste jak 'WG CIEBIE' powinny być uporządkowane fora. Jakie np., przyciski w shoutboxie do siebie nie pasują ?? Beer, jest dla zabawy, a że mam 13 lat to nie oznacza, że pije - tak nie jest. Oceniłeś na 3, bo nie wiesz jaka panuje atmosfera na forum. Za samą atmosfere powinno być 6. Grup jest dużo, i będzie tyle, a kolory, dobrze dobrane - nikt oprócz ciebie się nie skarży. Ja tego forum nie porzuce, bo planuje większe zamiary co do niego. Mam sponsora i będzie domena *.pl, a następnie, pod to forum będzie przystosowany serwis. Więc jeżeli potrafisz tylko i wyłącznie krytykować, pochwal się swoim forum .

// Co do polskich znaków, tylko tam jest taki 'krzaczek'.

Andrzejas
21-06-2006, 14:35
Cytat Napisał Einzeinbleth
Kod:
Wyniki 1 - 10 spośród około 1,670,000 dla zapytania forum młodzieżowe. (Znaleziono w 0,41 sek.)
Cóż za oryginalność ^^

Imho kolejne forum które się znudzi adminowi po tygodniu/miesiącu.
nie ma spider friendly na forum więc jego pewnie nawet nie znajdzie a jak już to na samym końcu

Andrzejas
21-06-2006, 14:27
Cytat Napisał shout
Co sądzicie o Moim forum młodzieżowym www.mlodziezowo.xt.pl ?
1. Styl qbs bez zmian
2. Logo mógbys się postarać
3. Skasowany check_files.php chyba się czegos wstydzisz
4. Wielkość przycisków w shouboxie nie pasuje do siebie
5. UWAGA !!!! Kto zaprosi ponad 5 osób, i pierwszy zdobędzie ponad 300 postów dostaje trzy +, a 4 to MODERATOR !!!!!!! Zapraszam do pisania i zakładania nowych tematów - warto ! :roll:
6. Niektóre subfora bezmyśne (byle więcej ich było)i beznadziejnie uporządkowane (jak leci)
7. Nie za dużo grup?? // a ich kolory ;/
8. polskie litery :P dołšczył/a
9. Przycisk upload zapomniałeś klasy dopisać :P // a tak przy okazji Knofel napisał już lepszą modyfikacje teraz pracujemy nad pozostałymi tego typu serwerami
10. czekamy aż ktoś robocika ci naśle :P brak uwierzytelniania
11. Wszędzie widze słowo beer a masz 13 lat :P // wgraj sobie beermoda :P

Dobra wystarczy, jako ze masz 13 lat dam 3/10, rada na przyszłość wiecej swojej inwencji, mniej kopiowania

Einzeinbleth
21-06-2006, 14:13
Kod:
Wyniki 1 - 10 spośród około 1,670,000 dla zapytania forum młodzieżowe. (Znaleziono w 0,41 sek.)
Cóż za oryginalność ^^

Imho kolejne forum które się znudzi adminowi po tygodniu/miesiącu.

shout
21-06-2006, 12:44
Co sądzicie o Moim forum młodzieżowym www.mlodziezowo.xt.pl ?