We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Mysql

misiek
08-11-2005, 11:34
oscar powiedz mi jak to zrobilec bo ja zmienialem haslo i prubuje sie zainstalowac jportal ale nadal mi sie nie udaje i wyskakuje bad polaczenia z baza.
a jak wchodze normalnie na stronie to nie wykrywa wogole nic tylko musze wpisac pelen adres do instalacji

Oskar
21-10-2005, 15:57
Przecież napisałem że zmieniłem hasło

Ok już wszystko gra, dzięki

Łabędź
21-10-2005, 15:46
Cytat Napisał Oskar
Witam!
Wczoraj zmieniłem hasło do bazy mysql. Dziś wchodzę na mysql.60free.ovh.org próbóję się zalogować i wyskakuje błąd "#1045 - Access denied for user 'modele'@'localhost' (using password: YES)" Gdy próbuję zainstalować jPortal, nie może się połączyć z bazą. Na początku instalacji jPortal wogóle nie wykrywa wersji mysql. Co jest??
Proszę zmienić hasło za pomocą skryptu:
http://60free.ovh.org/pl/cgi-bin/modify.cgi

pozdrawiam

Oskar
21-10-2005, 15:15
Witam!
Wczoraj zmieniłem hasło do bazy mysql. Dziś wchodzę na mysql.60free.ovh.org próbóję się zalogować i wyskakuje błąd "#1045 - Access denied for user 'modele'@'localhost' (using password: YES)" Gdy próbuję zainstalować jPortal, nie może się połączyć z bazą. Na początku instalacji jPortal wogóle nie wykrywa wersji mysql. Co jest??

Z góry dzięki za pomoc!