We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Zhakowali Mnie!!!!!

Bart
14-07-2006, 10:47
Dzięki,konta odzyskane,ale jeszcze mam jedno pytanie.
Po zhakowaniu,nie mogę dodać newsów,a pod miejscem na pisanie pisze:
'Zarządzaj wiadomościami

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/b/a/l/ballaharu/www/bluesbrothers/admin/news.adm.php on line 359
Brak wiadomości.

Zarządzaj wiadomościami - archiwalne

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/b/a/l/ballaharu/www/bluesbrothers/admin/news.adm.php on line 359
Brak wiadomości.

Zarządzaj wiadomościami - nadesłane

Brak wiadomości."
A na stronie głównej:
'Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/b/a/l/ballaharu/www/bluesbrothers/module/news.inc.php on line 62"
Zaś po zalogowaniu się admina,pod polem zgłoszone:
'Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/b/a/l/ballaharu/www/bluesbrothers/admin/.adm.php on line 56"
Pomóżcie!!!

Bart
12-07-2006, 10:29
Ooo...nie wiedziałem,myśłałem,że wycofali ...

Xenon
10-07-2006, 19:59
Cytat Napisał Z FAQ
http://NAZWA_KONTA.ovh.org/phpmyadmin/
:]

Łabędź
10-07-2006, 09:51
Cytat Napisał Bart
Może nie zauważyłeś...ale phpmyadmin z usługi 60free wyszło już dawno.
Zna ktoś inny sposób dodawania admina?
phpmyadmin jest dostępny w 60free cały czas.

pozdrawiam

Bart
09-07-2006, 20:33
Może nie zauważyłeś...ale phpmyadmin z usługi 60free wyszło już dawno.
Zna ktoś inny sposób dodawania admina?

slavo
25-06-2006, 14:25
Jest - korzystać z bezpieczych skryptów.

wasylgkps
25-06-2006, 13:27
Jak ręcznie dodać administratora?

Opis przedstawia dodanie administratora na podstawie skryptu zarządzania bazą danych PMA - PHPMyAdmin (www.phpmyadmin.net). Dodawanie z użyciem innych narzędzi "wizualnych" będzie wyglądało podobnie.

Wejdź do PMA, zaloguj się, wybierz swoją bazę danych (chyba, że masz tylko jedną - wtedy będzie wybrana). Następnie przejdź do tabeli admins (lub prefix_admins - jeśli masz prefix ustawiony). Wybierz na górze w prawym oknie PMA zakladkę dodaj (lub adekwatnie add - w wersji en). Następnie podaj dane do poszczególnych pól:

id - puste (samo się nada)

nick - login admina

pass - hasło (obok w selectcie funkcja [function] wybierz opcję MD5 i wpisz swoje hasło - zostanie zahashowane)

name - imie, lub imie i nazwisko admina - może zostać puste

added - wybierz w polu funkcja - j/w tylko opcję - NOW

access - wpisz root - nada to adminowi pełne prawa dostępu

mail - e-mail admina

stat - pozostaw 1

//.Sebek

Tylko chciałbym aby ktoś coś wymyslił na dłuzej bo mimo ze dodalem sie jako nowy admin i haslo to po pewnym czasie znowu sie 'zahakowalo' i nie moglem sie zalogowac, przeciez nie bede tak co chwile robil,-jest jakies optymalne wyjscie?

Bart
17-06-2006, 12:18
A jak to zrobić???

szczeles
15-06-2006, 14:41
Zmień w bazie ;-)

Bart
15-06-2006, 13:04
Potrzebuję pomocy,na moim portalu zhakowali mi profil admina.Zmienili mi hasło.W którym pliku da się zobaczyć na jakie?????