We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

instalacja php nuke

trivet
22-07-2006, 13:20
Jak na moje oko to musisz sobie wpisac kilka rzeczy w pliku config.php Otworz go w notatniku i uzupelnij odpowiednie pola...

szczeles
11-06-2006, 12:12
Cytat Napisał lukaszkg
o co w tym chodzi?
A nie możesz sobie przełumaczyć?

Nigdy się nie bierz za coś, czego nie umiesz zrobić :<

lukaszkg
11-06-2006, 11:52
instalowałem to przez web installer (nukesql.php) i takie coś mam:
Welcome to the nukesql.php database tables installer for PHP-Nuke 7.6

WARNING! WARNING! WARNING!

Your config.php $sitekey has the default value!
$sitekey value Reason For Vulnerability
SdFk*fa28367-dm56w69.3a2fDS+e9 PHP-Nuke has a default sitekey value as distributed in config.php. You should change this immediately to a unique value only you know.

Before we install anything we need to make some tests to make sure your config.php setings are correct, we also need to find out if the database already contains any tables, you wouldn't want to delete tables that belong to another program so let's run the test.

o co w tym chodzi?

lukaszkg
11-06-2006, 10:53
ja znalazłem coś odnośnie instalacji na www.phpnuke.pl ale nie rozumiem zabardzo bo tam pisze że coś trzeba w phpMyAdmin a tego nie rozumiem zabardzo i nie wiem jak bo tam na jakiejs nowszej chyba wersji phpmyadmin. pomocy

szczeles
10-06-2006, 23:27
poszukaj pliku readme.txt albo install.txt - powinny być w głównym katalogu :O

lukaszkg
10-06-2006, 21:19
mam pytanie sciągnełem z internetu php nuke i wgrałęm na serwer i nie wiem zabardzo co dalej . prosze o pomoc