We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Hasło od FTP

Łabędź
10-07-2006, 10:20
Cytat Napisał rysiora
Halo? Pomoże nam ktoś?? Z tego co widzę, to wszyscy użytkownicy 60free, którzy zarejestrowali się jeszcze za czasów FreeManagera mają taką niespodziankę w v3Manager ! Pomoże nam ktoś administrować w tym nowym panelu hasła do FTP, baz danych i inne bardzo istotne rzeczy związane z hostingiem?
Oczywiście, że ktoś pomoże.

Dział supportu

->pomoc[at]ovh.pl

pozdrawiam

rysiora
07-07-2006, 20:35
Halo? Pomoże nam ktoś?? Z tego co widzę, to wszyscy użytkownicy 60free, którzy zarejestrowali się jeszcze za czasów FreeManagera mają taką niespodziankę w v3Manager ! Pomoże nam ktoś administrować w tym nowym panelu hasła do FTP, baz danych i inne bardzo istotne rzeczy związane z hostingiem?

Nati
27-06-2006, 18:33
Dokłądnie mam ten sam problem. Mój menager wygląda identycznie, jak an tamtym screenie i tam można zmienić tylko hasło do konta - nic handle, a do FTP nie... :/

jasiu3215
18-06-2006, 20:46
Cytat Napisał jackobs
Witam! Mam taki problem: jak można założyć hasło na FTP? Przeczytałem że w Managerze jest zakładka 60free/hasło ftp ale takiej zakładki nie ma (dostaję error 530)
ja też zmieniłem hasło i nadal wyskakuje to sam ten głupi blond

Pawmaster
15-06-2006, 13:40
Witam, mam ten sam problem, nie mogę zalogować się do ftp bo wyskakuje błąd hasła, a w managerze nie ma żadnej opcji służącej do jego zmiany

http://img102.imageshack.us/img102/8...61337278pi.jpg
Tu jest screen z managera

dominika
07-06-2006, 15:22
Cytat Napisał jackobs
A gdzie się znajduję ta zakładka? Albo jestem ślepy albo źle szukam (w managerze), a gdy użyję hasła które podaje przy rejestracji dostaję errora 530 (przy wpisaniu NICa jako login albo nazwy strony)
Podaj swój NIC handle i nazwę konta...
pozdrawiam

jackobs
07-06-2006, 13:12
Cytat Napisał Łabędź
Założyć?

Hasło do FTP można zmienić w managerze.

Zakładka "oferta darmowa'"->"serwer wirtualny"->"hasło ftp"

pozdrawiam
A gdzie się znajduję ta zakładka? Albo jestem ślepy albo źle szukam (w managerze), a gdy użyję hasła które podaje przy rejestracji dostaję errora 530 (przy wpisaniu NICa jako login albo nazwy strony)

@down: na forum? powiem odrazu że moja nazwa konta to jackobs

Łabędź
07-06-2006, 09:53
Cytat Napisał jackobs
Witam! Mam taki problem: jak można założyć hasło na FTP? Przeczytałem że w Managerze jest zakładka 60free/hasło ftp ale takiej zakładki nie ma (dostaję error 530)
Założyć?

Hasło do FTP można zmienić w managerze.

Zakładka "oferta darmowa'"->"serwer wirtualny"->"hasło ftp"

pozdrawiam

jackobs
06-06-2006, 16:53