We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Apache Tomcat powyżej 5.0

Andrzejas
07-06-2006, 16:11
Cytat Napisał szczeles
Imo to trochę za bardzo zerżnięte ;< tło i planety powinny być inne ;-)

Ale tak to popieram oczywi¶cie wszelk± inicjatywę ;-) Na jakiej bazie stoi wszystko? Używacie jakiego¶ systemu szblonów, etc?

btw. wła¶nie się zcziałem, że forum mojego starego projektu jeszcze istnieje - http://ozon.fora.pl/ To miała być rewolucja ;-)
tło będzie całkowicie inne, a na zwykłym szarym tle Ľle się pracuje więc zostało to z ogame :P ale jest już skin dla gry, grafik planet jest koło 40, na forum jest kilka przykładowych, jak gra stanie na jakim¶ serwerze do testów ogólnych to dam namiar to wtedy ocenisz bo te screenshooty za wiele nie pokazuj±

szczeles
06-06-2006, 23:05
Imo to trochę za bardzo zerżnięte ;< tło i planety powinny być inne ;-)

Ale tak to popieram oczywi¶cie wszelk± inicjatywę ;-) Na jakiej bazie stoi wszystko? Używacie jakiego¶ systemu szblonów, etc?

btw. wła¶nie się zcziałem, że forum mojego starego projektu jeszcze istnieje - http://ozon.fora.pl/ To miała być rewolucja ;-)

Andrzejas
06-06-2006, 20:48
Niedługo będzie więcej bo będzie oddana do alpha-testów
a kilka fotek znajdziesz tu

szczeles
06-06-2006, 14:51
Cytat Napisał Andrzejas
szkoda, bo w tworzeniu gry w stylu ogame pomagam i aby zainstalować wymagany jest tomcat >5.0 a tak tylko local zostaje
Gra via browser oparta na serwletach i javie? ;< Toż to będzie muliło serwer okropnie ;-)
Kiedy¶ brałem udział w tworzeniu gry (też podobnej do ogame ) w php, ale projekt oczywi¶ćie updał ;-) Możecie się juz czym¶ pochwalić? ;>

Andrzejas
06-06-2006, 10:54
szkoda, bo w tworzeniu gry w stylu ogame pomagam i aby zainstalować wymagany jest tomcat >5.0 a tak tylko local zostaje

szczeles
06-06-2006, 10:18
Na 99.9% nie ma

Andrzejas
06-06-2006, 00:07
czy na 60free jest Apache Tomcat w wersji powyzej 5? bo mam skrypt co go wymaga st±d się pytam