We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z Mambo dla mnie ale pewnie nie dla Was

zlotlisz
04-06-2006, 11:58
Sprawdzałem i jest wszystko ok. Wgrałem też Php Blue Dragon CMS i przy instalacji wszystko ok - niestety znowu ten sam problem przy dostaniu się na panel admina :/

Warning: include() [function.include]: Unable to access ./root_includes/root_template/template.php in /home/z/l/o/zlotlisz/www/root_panel.php on line 117

Warning: include(./root_includes/root_template/template.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/z/l/o/zlotlisz/www/root_panel.php on line 117

Warning: include() [function.include]: Failed opening './root_includes/root_template/template.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/z/l/o/zlotlisz/www/root_panel.php on line 117
Include File ERROR
Could not find user Template - in /home/z/l/o/zlotlisz/www/root_panel.php on line 119
Fatal error: Call to undefined function PrintHeadAdmin() in /home/z/l/o/zlotlisz/www/root_panel.php on line 239

Andrzejas
04-06-2006, 10:36
wgrałeś wszystkie pliki, dobrze zainstalowałeś, nadałeś dobre chmod?

zlotlisz
03-06-2006, 23:49
Witam

Podajcie jakieś wskazówki co robić. Jak chcę się dostać na panel admina wyskakuje coś takiego:

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /home/z/l/o/zlotlisz/www/administrator/templates/mambo_admin/login.php in /home/z/l/o/zlotlisz/www/administrator/index.php on line 116

Warning: require_once(/home/z/l/o/zlotlisz/www/administrator/templates/mambo_admin/login.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/z/l/o/zlotlisz/www/administrator/index.php on line 116

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/z/l/o/zlotlisz/www/administrator/templates/mambo_admin/login.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/z/l/o/zlotlisz/www/administrator/index.php on line 116

Dzięki za pomoc