We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Kłopot z karta graficzna

marcinekpl
05-06-2006, 20:56
chodziło mi o temperature microcom jak cos odłoże to dam znac ( a ile mam odłożyć )
PS: te linki do sklepów nie działaja

Andrzejas
04-06-2006, 16:13
Cytat Napisał marcinekpl

ps: Andrzejas ile masz na AMDczku
pracuje na standarcie bo mi w pełni wystraczy, ale jak sprawdzałem to do 3400 doszedłem (10h bez przerwy pracował, błedów nie było) ale widziałem takich że nawet do 3600 doszli

microcom
04-06-2006, 15:16
jak na agp to plecam radka 9550pro tania i zajebista grafa a jak na pci-e to radka x300 super grafa i nawet niedroga, ale pograsz we wszystko.
PS. jak chcesz tanią grafe to daj znać.

marcinekpl
04-06-2006, 13:20
wiec kondensatorki sa ok. żadnych przebarwień też nie ma. heh to bede musiał nową grafike kupić. może mi ktoś polecić jakas z tanszych ale dobrych

ps: Andrzejas ile masz na AMDczku

Andrzejas
04-06-2006, 10:54
Ja bym się zastanowił nad ułożeniem wentylatorów, może są źle ułożone i obieg powietrza nie jest prawidłowy (3 wentylatory dodatkowe+wentylator zasilacza+wentylatory na grafie, procku) przy tej konfiguracji i tym jak barton 2500+ pracuje, wiem bo sam go mam w zupełności wystaczy zasilacz + wentylatory na grafie+ procku a temp i tak jest dużo niższa od wartości ryzykownych, a zaburzając obieg powietrza karta graficzna moze byc grzana (nie mówiąc o hałasie

microcom
04-06-2006, 10:42
w takim wypadku na grafice napięcia nie obniżysz musiał byś zmienić któryś kondensator na płycie głównej a i tak by to nic nie pomogło, zobacz na grafice czy któryś kondensator niejest wypukłyi powiedz mi czy płytka grafiki po drugiej stronie gpu jest jakać ciemna czy też nie. ale stawiam na kondensator lub gpu już się wali.

marcinekpl
04-06-2006, 09:45
nic nie podkrecałem płyte głowna mam Via KT4v procesor AMD 2.5+ Burton. w obudowie mam 2 wrzucajace i jeden wyciagajacy wentylator + w zasilaczu, na karcie graficznej i procku. czyli gdzie co i o ile mam obniżyć?

microcom
04-06-2006, 09:09
Pewnie podniosłeś napięcie na procku oraz magistrale procka, niewiem jaką masz łyte ale to może oddziaływać na grafike, jeżeli tak zrobiłeś sprubuj obniżyć napięcie i magistrale procka.

marcinekpl
03-06-2006, 23:09
Heh pozbyłem sie jednego problemu a zrobił sie drugi
mam karte graficzna GF4 MX440 128mb i kurna grzeje bardziej niz farelka wymieniłem radiatorek z wentylatorkiem (bo myslale ze stary sie juz wysłużył) i naniosłem nowa paste i nadal... obraz mi zamarza jesli dłuzej pogram, rzecz jasna musze miec jedna strone komputera otwarta może obnizyc napiecie na agp? ale nie wiem o ile maksymalnie moge...