We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Media manager - nie wczytuje zdjęć

przemodr
20-09-2006, 03:30
Cytat Napisał fila
Już sobie poradziłam - działa stare dobre copy/paste!!! Po prostu edytuję zedjęcie, zaznaczam je, ctrl C, potem w edytorze ctrl V i voila jest i w edytorze i na stornie Porste
witaj
mam ten sam problem , możesz napisac w jhakim edytorze to kopiujesz i wklejasz
pozdr
przemo

Łabędź
05-06-2006, 14:21
Cytat Napisał fila
Mam zainstalowaną Joomlę 1.0.8. PL (z joomla.pl) na OVH.ORG (konto darmowe - 60free). Podczas instalacji zanaczone były poniższe pozycje i informacja, że najlepiej je zmienić:
- allow_url_fopen z ON na OFF
- short_open_tag z ON na OFF
- catalog tymczasowy /tmp zapis niemożliwy
- safe mode z ON na OFF
- Magic Quotes GPC z OFF na ON
Są to opcje przy których Joomla powinna działać bez problemów.

Cytat Napisał fila
Chodzi o to, że wczytuję zdjęcie i mam nawet komunikat, że wczytano pomyślnie, ale w media managerze w kwadraciku gdzie powinna być miniaturka zdjęcia jest krzyżyk i nazaw pliku(zdjęcia).
Co mam zobić?
Programiści media-managera widocznie nie uwzględnili, że może on być uruchamiany na serwerach bez register_globals, z safe_mode itp.

pozdrawiam

fila
04-06-2006, 13:00
Już sobie poradziłam - działa stare dobre copy/paste!!! Po prostu edytuję zedjęcie, zaznaczam je, ctrl C, potem w edytorze ctrl V i voila jest i w edytorze i na stornie Porste

fila
02-06-2006, 17:04
Mam zainstalowaną Joomlę 1.0.8. PL (z joomla.pl) na OVH.ORG (konto darmowe - 60free). Podczas instalacji zanaczone były poniższe pozycje i informacja, że najlepiej je zmienić:
- allow_url_fopen z ON na OFF
- short_open_tag z ON na OFF
- catalog tymczasowy /tmp zapis niemożliwy
- safe mode z ON na OFF
- Magic Quotes GPC z OFF na ON
Pisałam w tej sprawie maila do OVH, ale mi odpowiedzieli, że nie ma możliwości dokonania takich zmian.
Teraz nie mogę wczytać/przesłać żadnych zdjęć/obrazków/mediów do Media Managera, co także uniemożliwia mi dodawanie grafiki do artykułów. Nie wiem na czym polega błąd, bo do zoom gallery mogę wczytać zdjęcia, ale już do Media Managera nie(próbowałam na tych samych zdjęciach).
Chodzi o to, że wczytuję zdjęcie i mam nawet komunikat, że wczytano pomyślnie, ale w media managerze w kwadraciku gdzie powinna być miniaturka zdjęcia jest krzyżyk i nazaw pliku(zdjęcia).
Co mam zobić?