We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nowa aukcja internetowa

niki300
27-12-2008, 14:32
Hej
A Ja natknełam się na aukcje na stronie http://www.eggs-bacon-and-spam.pl Braliście udział w takich aukcjach? Co możecie o nich powiedzieć, warto brac w nich udział?

szczeles
30-05-2006, 16:56
Cytat Napisał microcom
ale z jednym się chyba zgodzisz ludzie lubią płacić skoro wybierają allegro
Ja nie lubię płacić, ale jakbym miał dać ogłoszenie w Wyborczej za X złotych lub w Naszym Dzienniku za X-1 złotych, to naprawdę dałbym w Wyborczej ;-)

Na koniec mały cytacik z Krasickeigo, co do tego płacenia (analizuję ostatnio jego twórczość, a trochę erudycji czytającym forum się przyda):

Co ubodzy, ci bogaci,
Kto jest głupi? Ten, co płaci.
Rzecz trzymając w równej mierze,
Kto jest mądry? Ten, co bierze.
(wiersz "Do...")

microcom
30-05-2006, 12:53
Cytat Napisał szczeles
Taki portal nie ma szans. Świstak próbował, eBay próbował i polegli.

A co do bezpiecznego logowania: jakoś 99.999% użytkowników Internetu nie interesuje, czy logowanie korzysta z ssl czy nie ;-) Słyszałeś kiedyś o przechwyceniu hasła allegro? ;O
no nie niesłyszałem, a wydaje mi się że żaden taki system niema szans bo na polskim rynku monopol ma allegro, ale z jednym się chyba zgodzisz ludzie lubią płacić skoro wybierają allegro, no cóż niedługo wyjeżdzam do angli to zobacze jak tam wygląda sytuacja z takimi żeczami.

szczeles
30-05-2006, 09:13
Taki portal nie ma szans. Świstak próbował, eBay próbował i polegli.

A co do bezpiecznego logowania: jakoś 99.999% użytkowników Internetu nie interesuje, czy logowanie korzysta z ssl czy nie ;-) Słyszałeś kiedyś o przechwyceniu hasła allegro? ;O

microcom
30-05-2006, 08:13
Co sądzicie o nowej aukcji internetowej, czy ma onajaką kolwiek szanse przebić się przez konkurencje, powiedzny że będzie oferowała więcej niż allegro np: bezpieczne logowanie przez ssl, nowy skrypt aukcyjny ułatwiający korzystanie z niego, oraz wiele innych, opłaty podobne do allegro jednak troche niższe(zauważyłem że ludzie lubią płacić.) no więc co o tym sądzicie.