We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Reorganizacja 60free

Łabędź
25-05-2006, 09:47
Cytat Napisał mkoniu
heh ile można czekać??!! ani ja ani moi kumple nie dostali takiego emaila
-> pomoc[at]60free.ovh.org

pozdrawiam

mkoniu
24-05-2006, 18:17
W związku z dynamicznym rozwojem oraz wielkim zainteresowaniem jakim cieszy się serwis 60free postanowiliśmy dołączyć go do standardowych usług firmy OVH.

Do tej pory dostęp do 60free następował przez panel 'freeManager', a użytkownicy serwisu byli poza głównym systemem OVH. Postanowiliśmy tą sytuacje zmienić. Reorganizacja wiąże się z przydziałem każdemu użytkownikowi identyfikatora klienta (NIC), dzięki któremu będzie on rozpoznawalny w systemie OVH. Ułatwi nam to kontakt z Wami, a zarazem wprowadzi nowe możliwości w dostosowaniu usługi do Waszych potrzeb.

Dostęp do zasobów 60free pozostanie praktycznie bez zmian. Jedyną wyraźną zmianą będzie wycofanie z działania panelu 'freeManager' na rzecz ogólnego panelu administracyjnego OVH - manager v3. W najbliższym czasie cała funkcjonalność 'freeManager-a' będzie przeniesiona do managera v3.

Wszyscy dotychczasowi użytkownicy dostaną email z informacją o nowym sposobie zalogowania.

Zakładanie nowych kont czasowo zostało wstrzymane.

Przepraszamy za utrudnienia.
heh ile można czekać??!! ani ja ani moi kumple nie dostali takiego emaila