We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z Internetem

marcinekpl
03-06-2006, 22:55
nie wiem czy krzywa czy nie ale keiro działa

deqko
24-05-2006, 20:13
Heheh To moze sciagneles jakas 'krzywa' wersje U mnie smiga jak trzeba

marcinekpl
24-05-2006, 18:29
ten program co mi poleciłeś był tak wymagajacy ze non stop miałem 100% na procku zainstalowałem kerio personal firewall i chyba wszystko wróciło do normy, okaze sie wieczorem jak wejde na gre

marcinekpl
24-05-2006, 10:35
dzieki zaraz jak wróce do domu to sprawdze tego firewalla widze że to bardzo fajne forum jako jedyny mi odpisałes z 5 forów na ktorych umieściłem posta bede cześciej do was wpadał jak bede miał jakiś problem bo pomóc to chyba nie pomoge bo są tu madrzejsze osoby niż ja pozdrowionka i dam znac czy ten programik sie sprawdził

deqko
24-05-2006, 07:31
Jesli masz XP, to taki pliczek MOZE (niekoniecznie musi) pobierac intentet - svchost. Zainstaluj firewalla (osobiscie polecam Sygate Personal Firewall).
Pozdrawiam

marcinekpl
23-05-2006, 21:53
Mam problem z moja neo albo z kompem, internet bardzo wolno mi chodzi gdy klikam ikonke od modemu do pokazuje mi non stop prawie maxa jak moge wysyłac dane (160kb) chociaż nic nie robie. zrobiłem nawet formata C: ale i tak nic nie dało, dy jestem dłuzej to nawet strony sie nie wyswietlaja. bede bardzo wdzieczny jesli poda mi ktos przyczyne z góry dziekuje