We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Utrata połączenia z serwerem

Tysiek
01-06-2006, 18:45
Moze to wszystko przez przenosznie kont ??... narazie poczekam aż to zrobicie , a potem dam znać, jak to działa, bo teraz to nawet mi sie nie zaloguje na to ftp
Pozdrawiam..

Tysiek
01-06-2006, 17:15
Cytat Napisał Łabędź
IP zewnętrzne z jakiego się łączysz w świat.

pozdrawiam

sory pomyłka ... oto one 83.16.53.34 [/B]

Łabędź
01-06-2006, 15:22
Cytat Napisał Tysiek
192.168.4.72
IP zewnętrzne z jakiego się łączysz w świat.

pozdrawiam

Łabędź
31-05-2006, 11:04
Cytat Napisał Tysiek
Umnie to samo ... moj plan zrobienia www szlag trafił
Jaki masz ip?

pozdrawiam

Tysiek
31-05-2006, 09:57
Cytat Napisał redams
Przy wysyłaniu plików na serwer lub robieniu backupa po jakimś czasie tracę połączenie (do FTP używam Total Commandera). "Przesyłanie nie powiodło się, czy kontynuować operację?". Za każdym razem mam tak samo, kiedy w grę wchodzi ściuąganie lub przesyłanie wielku katalogów i podkatalogów. W TC ustawiałem już wiele opcji, nawet wysyłanie komendy NOOP, ale nie nie daje. Proszę o pomoc.

Umnie to samo ... moj plan zrobienia www szlag trafił

redams
15-05-2006, 10:06
bo większych nie przyjąłby serwer 60free. Możiwe, że mam problemy z dostawcą netu, choć jak wrzucam na inny serwer jeest OK. Dla przykładu w host.sk i cba.pl jest to samo

Łabędź
15-05-2006, 09:56
Cytat Napisał redams
Mam włączony tryb pasywny, przesyłanie binarne. Połączenie zatrzymuje się podczas przesyłania plików na serwer i odwrotnie. Wiem, że jeśli jeestem nieaktywny, to się powinien rozłączyć, ale on to robi podczas wykonywania operacji.
Obawiam się, że to coś jest u Twojego dostawcy internetu.

Jakiej wielkości są to pliki?

pozdrawiam

redams
15-05-2006, 08:14
Mam włączony tryb pasywny, przesyłanie binarne. Połączenie zatrzymuje się podczas przesyłania plików na serwer i odwrotnie. Wiem, że jeśli jeestem nieaktywny, to się powinien rozłączyć, ale on to robi podczas wykonywania operacji.

Andrzejas
14-05-2006, 14:44
sprawdź czy masz włączone tryb pasywny, przesyłanie binarne, po jakimś czasie jak nie używa się TC wygasa sesja i się rozłącza, ale powinien on kontynuować wysyłanie, ściągnie plików

redams
14-05-2006, 12:40
Przy wysyłaniu plików na serwer lub robieniu backupa po jakimś czasie tracę połączenie (do FTP używam Total Commandera). "Przesyłanie nie powiodło się, czy kontynuować operację?". Za każdym razem mam tak samo, kiedy w grę wchodzi ściuąganie lub przesyłanie wielku katalogów i podkatalogów. W TC ustawiałem już wiele opcji, nawet wysyłanie komendy NOOP, ale nie nie daje. Proszę o pomoc.