We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Skrypt Premium SMS


szczeles
12-05-2006, 14:38
Nie można, kiedyś miały być 330free i 990free (pewnie też z domeną .ovh.org), ale pomysł nie wypalił (jakoś ucichło....)

.ovh.org jest zarezerwowane dla kont darmowych ;-) (ale możesz zawsze zrobić przekierowanie)

Radziozet123
12-05-2006, 13:40
Dziękuję bardzo za chociaż zainteresowanie i uświadomienie mnie o potędze Google . Ale czy można właczyć refister_globals w darmowym serwisie?? A drugie pytanie jeśli ja chcę polepszyć moje konto ale taki sam adres to czy jest taka możliwość??

Z góry dziękuję bardzo za odpowiedź.

szczeles
12-05-2006, 08:08
Cytat Napisał Radziozet123
Dlaczego ty we wszystkich postach piszesz Google i tylko szukaj w gooogle a powiedzeć nie umiesz?? Język ci urwali.
Nie zdziw się, ale jak dotąd odpowiedzi na 90% moich pytań znalazłem na googach. Dzisiejsze pokolenie po potrafi używać wyszukiwarek. Nie dam CI ryby, dam Ci wędkę.
Wpisz w "szukaj" frazę "register_globals" - ok. 10 razy wyjaśniałem jak to właczyć.
W faq jest wzmianka o php4.
http://www.google.com/search?hs=DEQ&...tnG=Szukaj&lr= (spójrz na 3. wynik: "An htaccess file is a simple ASCII file, such as you would create through ... ")
Zdziwiony? Znalazłęm odpowiedzi na wsyztskie Twoje pytania, chociaż pewnie szybciej byłoby podać Ci odpowiedź niż pisać ten post. Mam przynajmniej satysfakcję, że być może uświadomiłem kolejną osobę o potędze googli.

Tak to bym sie nie pytał a co do komercyjnego wykorzystania to ja kupiłem ten skrypt jak chcesz wiedziec nigdzie nie pisze o tym jak tworzyc plik wiec pomoz trochę a nie madruj się
Komercyjne wykorzystanie polega na tym, że hccesz zarobić kasę na hostingu, który dostałeś za darmo :O
Ale pomogę mimo to: nie możesz się zalogować z powodu nieużywania tablic supeglobalnych, a jedynie zextractowanych nazm zmiennych :>
Dziękuję? Proszę bardzo.

Radziozet123
11-05-2006, 21:59
Dlaczego ty we wszystkich postach piszesz Google i tylko szukaj w gooogle a powiedzeć nie umiesz?? Język ci urwali. Tak to bym sie nie pytał a co do komercyjnego wykorzystania to ja kupiłem ten skrypt jak chcesz wiedziec nigdzie nie pisze o tym jak tworzyc plik wiec pomoz trochę a nie madruj się

szczeles
11-05-2006, 21:47
Cytat Napisał Radziozet123
Druga pomoc. Jak trzeba uworzyć plik .htaccess (za pomocą Notatnika czy jak??) , i jaki kod wpisać żeby obsługiwało wersję PHP 4 i register_globals??
button "szukaj", ew. google ;-)

A co do premium sms - czy to nie jest czasami komercyjne wykorzystanie? Czytałeś regulamin?
http://60free.ovh.org/pl/products/regulations.html

Radziozet123
11-05-2006, 20:30
Jestem posiadaczem strony http://swiatinformatyki.ovh.org. Założyłem trzy tabele w bazie danych:
download_kat
download_pliki
download_sms
wszystkie tabelki są dla skryptu Premium SMS i nie mogę się zalogować do panelu administracyjnego http://swiatinformatyki.ovh.org/admin.php. Dział DOWNLOAD (http://swiatinformatyki.ovh.org/download.php) działa mi, ale nie mogę dostać się do admina w celu modyfikacji.
Login: login
Hasło: asd
Więc zwracam się z prośbą o natychmiastową odpowiedź lub wszelką pomoc . Jeśli ktoś bedzie chciał przejrzeć kod skryptów, to niech pisze. Proszę o pomoc!!!

Druga pomoc. Jak trzeba uworzyć plik .htaccess (za pomocą Notatnika czy jak??) , i jaki kod wpisać żeby obsługiwało wersję PHP 4 i register_globals??