We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

1000gp: pare pytań

Blackhole
31-05-2006, 11:57
Czyli rozumiem, że zamawiając domenę .pl dostaję do niej konto 1000gp. Płacę tylko za tę domenę 66 PLN na rok i przedłużam corocznie?

Proszę o info, do kiedy trwa ta promocja z 1000gp.

PiTkom
16-05-2006, 21:28
Witam. również dostałem emiala z pomocy:

Witam,
Proszę odnowić zamówienie na tej stronie:
https://www.ovh.com/cgi-bin/pl/order...mFreeOrder.cgi
nr zamówienia: xxxxxx
Hasło: xxxx
Proszę podać nr telefonu stacjonarnego w prawidłowym formacie:
48 numerkierunkowy ( bez zera) numer telefonu
Zaraz po złożeniu zamówienia oddzwoni do Pana automat - proszę wówczas
wpisać kod aktywacyjny.

Coldpeer
16-05-2006, 19:04
Cytat Napisał MenWizard
bowiem jak przedużasz domene to płacisz za jej przedłuzenie 1000gp dostajesz za free ale poczekamy na odpiedz admina bo nie jestem pewien ale raczej tak
Przed chwilą dostałem maila i jest dokładnie tak jak mówisz

MenWizard
16-05-2006, 18:01
bowiem jak przedużasz domene to płacisz za jej przedłuzenie 1000gp dostajesz za free ale poczekamy na odpiedz admina bo nie jestem pewien ale raczej tak

Coldpeer
16-05-2006, 17:07
Cytat Napisał PiTkom
Ja podałe numer komórkowy. To oznacza że moje konto nei zostanie założone?
A działa?

A ja mam kolejne, ważne pytanie. Ok, powiedzmy, że zamówię sobie domenę .pl za 80zł brutto / rok. Jest tam informacja, że całość wynosi mnie 80zł (domena) a 1000gp mam za darmo. Tylko, że przy 1000gp pisze, że jest na 12 miesięcy? A więc zamówię domenę .pl, zapłacę na nią po roku, a za 1000gp nic nie zapłacę. Ale czy jak będę przedłużał umowę na następny rok, to zapłacę za domenę, ale czy 1000gp też będzie za darmo potem ??

PiTkom
16-05-2006, 16:49
Witam.

2) Druga sprawa to telefon. Podobno można podawać tylko stacjonarne. A czy przy zamówieniu domeny np. .net [z 1000gp gratis] można podać nr komórkowy?? Pytam się dlatego, że rozmawiałem z pewną osobą, która zamówiła domenę .com.pl i dostała 1000gp gratis, a numer podała komórki (i podobno chyba jest ok). Więc chcę się jakoś upewnić Bo jeśli nie można, to mnie to przekreśla

Ja podałe numer komórkowy. To oznacza że moje konto nei zostanie założone?
Powienienem zmienić na stacjonarny? Czy jest taka możliwość?

Pozdrawiam.

Coldpeer
09-05-2006, 20:09
Cytat Napisał dominika
1. Konto 1000GP jest dodawane tylko do domeny .pl i .info
A to szkoda Nie planujecie może dawać 1000gp gratis do domen globalnych (.com, .net, .org)?

dominika
09-05-2006, 19:56
Cytat Napisał Coldpeer
Witam
Być może zdecydowałbym się na "pakiet" 1000gp. Tylko mam kilka pytań.

1) Wiadomo, że przy zamówieniu 1000gp dostaje się ponoć domenę .info gratis. A czy można zamówić domenę np. .net (koszt pewnie większy) i dostać 1000gp gratis? Bo z .pl podobno tak można (66zł).

2) Druga sprawa to telefon. Podobno można podawać tylko stacjonarne. A czy przy zamówieniu domeny np. .net [z 1000gp gratis] można podać nr komórkowy?? Pytam się dlatego, że rozmawiałem z pewną osobą, która zamówiła domenę .com.pl i dostała 1000gp gratis, a numer podała komórki (i podobno chyba jest ok). Więc chcę się jakoś upewnić Bo jeśli nie można, to mnie to przekreśla

3) A tak właściwie, to do kiedy trwa promocja z 1000gp gratis ??

4) Zalecany rozmiar bazy danych to 25 MB. Czytałem już w dwóch tematach, że przy znacznym przekroczeniu sugerowanego limitu, baza "zostaje przeniesiona bezpłatnie na inny serwer". Znaczy się o co chodzi dokładnie? Na inny serwer, ale od Was, od OVH?

Czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam!
Witam,
1. Konto 1000GP jest dodawane tylko do domeny .pl i .info
2. Telefon stacjonarny jest wymagany tylko dla .info+1000GP ( aktywacja telefoniczna).
3. Jak na razie promocja jest aktualna - warto korzystać.
4. W takiej sytuacji baza jest przenoszona na bardziej wydajne serwery OVH.
pozdrawiam

Coldpeer
09-05-2006, 17:12
Witam
Być może zdecydowałbym się na "pakiet" 1000gp. Tylko mam kilka pytań.

1) Wiadomo, że przy zamówieniu 1000gp dostaje się ponoć domenę .info gratis. A czy można zamówić domenę np. .net (koszt pewnie większy) i dostać 1000gp gratis? Bo z .pl podobno tak można (66zł).

3) A tak właściwie, to do kiedy trwa promocja z 1000gp gratis ??

4) Zalecany rozmiar bazy danych to 25 MB. Czytałem już w dwóch tematach, że przy znacznym przekroczeniu sugerowanego limitu, baza "zostaje przeniesiona bezpłatnie na inny serwer". Znaczy się o co chodzi dokładnie? Na inny serwer, ale od Was, od OVH?

Czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam!