We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Sprawdzić co się święci...

MenWizard
14-05-2006, 13:30
Istnieje jakiś program do pełnej kontroli aktywności na kątach użytkowników, coś np. rejestrującego tekst wprowadzany z klawiatury?
(forum, gadu, czat, itd)

Nie ładnie uzywać keylogerów
popros braciszka o hasło moze ci da...

OWNED młodzi potrafia zmienic haslo szanuj brata bracie mojego brata szanuj

linksss
09-05-2006, 23:26
wydawałoby się, że jest dostęp a jednak... jeden folder jest zablokowany... poza tym chyba lepiej skontrolować, co jest grane niż usunąć hasło i w ten sposób wzmorzyć jego czujność albo wszcząć bunt...

szczeles
09-05-2006, 17:40
Skoro jest podejrzany o narkotyki to niewahałbyś się usunąć jego hasło i wejść bezpośrednio na konto.

Może się mylę, ale z góry to mi wygląda na taką zabawę, że braciszek ma lepsze staty w Simsach, kcesz mieć takie same, ale żeby on nic o tym nie wiedział :<

A tak na serio: kiedyś się bawiłem plikami z hasłami NT (tylko shit, nie pamiętam za Chiny rozserzenia... 'sam' bodajże). Są programy do ich rozkodowywania (Caina używałem chyba)

Jarusek
09-05-2006, 17:18
są programy do odzyskiwania haseł poszukaj http://google.pl

zdaje się że gdy jesteś adminem to możesz usunąć jego hasło i w ogóle masz dostęp do wszystkich plików na dysku
wejdź w
C:\Documents and Settings\jego nazwa\

linksss
09-05-2006, 16:41
Tak myślisz... On nie za bardzo ma ochotę na takie umowy... A podejrzany jest o narkotyki... Więc sprawa jest dość poważna... Morze zamiast prawić morały podałbyś jakieś rozwiązanie...

szczeles
09-05-2006, 15:37
Chcesz podglądać co robi braciszek? Nieładnie.... A zapytałeś go o zgodę? ;-)

Najlepiej poproś go, żeby Ci podał hasło :P

linksss
09-05-2006, 12:56
Mój braciszek, wplątał się ostatnio w coś poważnego, ma swoje własne konto z ograniczeniami w XP z własnym hasłem...
Potrzebuje pełnego dostępu do jego plików i danych...
Jak złamać jego hasło nie usuwając go całkowicie?
Istnieje jakiś program do pełnej kontroli aktywności na kątach użytkowników, coś np. rejestrującego tekst wprowadzany z klawiatury?
(forum, gadu, czat, itd)
Przydałaby się przy okazji kontrola uruchamianych programów i plików...