We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

E-Mail z formularza (info+1000gp) - PROBLEM!

microcom
12-05-2006, 23:06
Według mnie formularz powiniwn korzystać z funkcji mail serwera na kturym jest zainstalowany, jeżeli możesz wpisać dane innego serwera smtp to znaczy że możesz go wykorzystać nawet na 60free tedy może być proble ze skryptem.
Pozdrawiam.

gr3lla
10-05-2006, 16:07
jeśli ci to odpowiada mogę podać ci skryp formularza. sam napisałem i orzetestowałem wec wiem że dziła. hmmm. a nie wiesz przypadnkiem czy adres strony jest aliasem czy może adres domeny konta www jest taki sam jak adres poczty. tu może być problem. zdarzało się ze poczta wysyłana z mojego formularza na mojej stronie z mojego servera przychodziła jako nowa do konta.

inną sprawą może okazać się system spamu. niektóre poczty mają to wbudowane i bezpośrednio blokują maile przychodące. sprawdź może czy coś takiego jak konfiguracja spamu istnieje i zobacz czy niema tam tej domeny.

pozdrawiam

twari
06-05-2006, 20:47
Za chwilke wkleje aczkolwiek z formularzem jest wszystko OK bo po ustawieniu adresu poczty na skrzynke w onecie - maile normalnie dochodzą! Problem musi leżeć gdzieś indziej... formularz jako taki działa.

Maverick
06-05-2006, 19:45
Podaj kod formularza.

twari
06-05-2006, 11:09
Witam!
Moja kobieta posiada domenę 1000gp+info.
Wszystko jest elegancko poza jednym problemem.
Wrzuciłem na jej www formularz kontaktowy i... zaczynaja sie schody.
Maile niby sie wysyłają a jednak ich nie ma w skrzynce!
Tzn - maila nigdzie nie ma ale licznik maili:
Kod:
Nombre total de mails : 16
za każdym razem się zwiększa!!
Czy zatem ta usługa nie obsługuje takiej funkcji czy też jest jakiś błąd??
Czy ktoś wcześniej korzystał już z formularza i mu to działało?
I czy są gdzieś w tej skrzynce te maile? No skoro licznik się zwiększa... ??
Z góry uprzedzam że sprawdziłem wszystkie foldery!
(tzn wszystkie dwa - głowny i trash bo więcej nie ma - to nowe konto!)
Prosiłbym o pomoc!
Z góry dziękuję.