We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Folder na ftp...

kamil
08-05-2006, 13:57
Napisz nam na pomoc@ informację o błędzie, jaki otrzymujesz przy próbie usunięcia (no i oczywi¶cie swojej domenie )

szczeles
07-05-2006, 18:05
Cytat Napisał Ekspert
ale problem w tym że nie moge mu zmienić praw, ani nie moge do niego wej¶ć. Próbowałem TC, Filezilla, Smart ftp, i nic... próbowałem wszystkiego... dawałem żeby pokazywało ukryte pliki, tryb pasywny, ehh, do kitu z tym ovh.pl ale może się myle, i to nie wasza wina, ale chociaż pomóżcie!
Co się wywala, kiedy próbujesz wej¶ć? (pokaż transakcję klienta)

Zawsze możesz napisać na pomoc@ovh.pl - oni bez problemu usun± ten katalog :>

Ekspert
07-05-2006, 14:29
ale problem w tym że nie moge mu zmienić praw, ani nie moge do niego wej¶ć. Próbowałem TC, Filezilla, Smart ftp, i nic... próbowałem wszystkiego... dawałem żeby pokazywało ukryte pliki, tryb pasywny, ehh, do kitu z tym ovh.pl ale może się myle, i to nie wasza wina, ale chociaż pomóżcie!

szczeles
06-05-2006, 15:20
Cytat Napisał Ekspert
Mam problem, ponieważ wżuciłęm cms'a na mojego ftp, ale co¶ Ľle zrobiłem a więc musiałem jeszcze raz odnowa go wżucać, i jak usunołem to został jaki¶ folder, nazywa się tak "861458437installation" i za cholere nie da się go usun±ć, kto mi pomoże i podpowie jak pozbyć się tego syfu.
wy_rz_uć wszystko z katalogu i zmień mu prawa na 777 :O

Ekspert
05-05-2006, 21:38
Mam problem, ponieważ wżuciłęm cms'a na mojego ftp, ale co¶ Ľle zrobiłem a więc musiałem jeszcze raz odnowa go wżucać, i jak usunołem to został jaki¶ folder, nazywa się tak "861458437installation" i za cholere nie da się go usun±ć, kto mi pomoże i podpowie jak pozbyć się tego syfu.