We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

60free - zamówiłem darmowe konto i co teraz?

kiriu
06-05-2006, 15:06
Szczerze mówiąc, to nie wiem jak ci na to pytanie odpowiedzieć. Potwierdzanie kont przez telefon odbywa się od niedawna, a mi się jeszcze udało tylko przez maila. Jednakże wydaje mi się, że chodzi o kod, który przez maila dostałeś (gdzieś czytałem, że to ten mail, w którym otrzymasz informację potwierdzającą założenie konta, ale pewny nie jestem). Niech spróbuje Ci na to pytanie odpowiedzieć, kto zakładał konto niedawno (kiedy już była walidiacja przez telefon).

Vitex
05-05-2006, 21:27
Dostalem 2 kody, jeden zaraz po zamowieniu uslugi, na stronie WWW - 7074 a drugi w emailu z faktura (nie pamietam jaki, bo jest na skrzynce, do ktorej teraz nie mam dostepu).Tu chyba chodzi o ten pierwszy?ten drugi to jest tylko jak bym chcial przejzec fakture?

kiriu
05-05-2006, 21:20
Już było to chyba kiedyś na forum. Musisz poczekać. Teraz OVH walidiuje konta przez automat (telefonicznie). Wcześniej był tylko e-mail (jeszcze się załapałem), a teraz... no nie wiem co to i czyj to pomysł. W każdym razie musisz poczekać na telefon z OVH i podać kod (który powinieneś otrzymać w mailu) przez wybieranie odpowiednich cyfr na klawiaturze twojego telefonu (wybieranie tonowe musi być WŁĄCZONE)

Vitex
05-05-2006, 20:09
Zamowilem darmowy hosting 60free i co teraz? Przyszedl email z potwierdzeniem zalozenia konta, drugi z potwierdzeniem zamowienia darmowej uslugi hostingu. Wszystko inby Ok ale co teraz? jak sie zaloguje to nie widze nigdzie mojego konta WWW. hosting jest dostepny od razu po zamowieniu czy trzeba jakis czas czekac? jezeli trzeba czekac to zostane jakos powiadomoiony o tym, ze juz funkcjonuje?