We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Mysql error 1203

bob123
29-12-2006, 09:19
Prosze podac nazwe domeny

mt-site
29-12-2006, 02:46
Mam podobny problem:
1)dodawalem cos do bazy poprzez taki napisany przezemnie panel admina,ale cos wywalilo mi blad , strona sie nie chciala przeladowac - zamknalem ja
korzystalem z BD z 2 tabel i polaczen (system uwiezytelniania, dodanie artykulu)
2)probowalem wejsc na strone glowna zobaczyc czy sie cos dodalo - nie wyswietlila sie najpierw. (znow teoretycznie 2 polaczenia z BD - uwierzytelnianie, odczytanie artykulow)
3)dalem F5 i pojawila sie informacja o zbytduzym wykorzystaniu CPU - zamknalem
4) zalogowalem sie do phpmyadmin w celu zaicia procesow, jak juz wszystkie procesy byly "killed" i chcialem wejsc do tabeli w phpmyadmin wylogowalo mnie
5)zalogowanie do phpmyadmin niemozliwe (#1203 - User mt-site has already more than 'max_user_connections' active connections)
wejscie na strone nie mozliwe (This account gets to much CPU power. Script 'index.php5' will not be started...)
i tak juz kilka ladnych minut.

zostawie to, moze te procesy sie jakos same pozabijaja, ale uwazam ze powinno byc to jakos poprawione (np. max 3 polaczenia z BD z poziomu www i trzy polaczenia z phpmyadmin -ale liczone osobno)
W takiej sytuacji mimo iz nie zrobilem NIC niewlasciwego/przeciazajacego serwer pada mi stronka i nic nie moge z tym zrobic.
Dodam ze te wszystkie zapytania z www wykonuja sie pojedynczo. tzn jest:

-polaczenie z baza
-prosty pojedynczy select lub insert
-zamkniecie polaczenia

dopiero cokolwiek innego (drugie polaczenie)

Mam nadzieje ze moje konto zostanie odblokowane :/
Dziwi mnie to ze te wszystkie procesy blokujace CPU nie zostalypo kilkunastu(dziesieciu) sekundach zabite tylko zablokowaly mi konto... A moze procesy zostaly zapibte, a konto zablokowalo sie "za kare"?

szczeles
05-05-2006, 13:40
Może masz zbyt popularną stronę? ;< (zbyt dużo wejść za jendym razem)

A może nie używasz mysql_close i zostaje gdzieś info o połączeniu, które nie istnieje? :<

blam
05-05-2006, 01:28
Witam,
mam pytanie czy to wina jakis zmian na serverze czy co?;p
mysql error 1203 User drv has already more than 'max_user_connections' active connections, mam za duzo polaczen z baza danych.. do phpmyadmina nie idzie sie zalogowac nawet ;0
ktos mi moze podac odpowiedz co mam zrobic z tym fantem, lub do kogo sie mam zglosic ; )?