We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

COMPMaster -> F3Site & H.Game & I.Quiz


Łukasz R.
03-05-2006, 00:44
Nie zupełnie same zmiany na "OK" :P. Trzeba poprzełączać przyciski tak aby na odpowiednich przyciskach znajdował się znak zapytania, a na pozostałych było "OK" . Ja utknąłem na punkcie "Tym razem PHP!" w części drugiej (tj. zadanie nr 8) . nie mam pojęcia co z tym kodem zrobić . Ale sam pomysł gierki mi się spodobał .

szczeles
01-05-2006, 10:58
Cytat Napisał WebCM
H.Game jest grą pozwalającą sprawdzić znajomość xHTML, JS i PHP oraz umiejętność wyszukiwania potrzebnych informacji w kodzie źródłowym.
18 etapów podzielonych na 3 części.
Zainteresowało mnie
Wszedłęm sobie na tą H.Game no i elo:
- pierwszy etap: jakieś 3 pytania, zupełnie bez sensu (nie wiem, co tam wymaga logiki), no ale spojrzałem w kod: ok, cancel, ok i jestem dalej.
- drugi: znowu jakieś dziwne przyciski i info o zdarzeniach js (po co to? :O). Klikam i klikam i nic, spojrzałem w kod i wpisałęm LCD, potem 123, jestem dalej. (robi się naprawdę nudno)
- trzeci: info o uzyciu window.status rozbawiło mnie niezmiernie ;-) (Opera ani FF nie dają sobie zmienić statusu :>), więc klikam i się nic nie zmiania, spojrzałem w kod, zobaczyłem, że powinny nastąpić zmiany na "OK', a że nie działa to olałem :>

I tak skoczyła się przygoda :>

WebCM
30-04-2006, 21:53
http://compmaster.prv.pl

COMPMaster jest wortalem o tematyce komputerowej, a także oficjalną stroną skryptów F3Site, F3Kartki, F3Sonda i gier: I.Quiz (do pobrania) oraz H.Game i Nieprawidłowe Słowa (on-line).

F3Site to szybki i polski system wortalowy, pozwalający na utworzenie wielojęzycznego serwisu / wortalu. Ze względu na brak betatesterów, ma status beta / RC. Więcej informacji znajduje się w wortalu COMPMaster.

H.Game jest grą pozwalającą sprawdzić znajomość xHTML, JS i PHP oraz umiejętność wyszukiwania potrzebnych informacji w kodzie źródłowym.
18 etapów podzielonych na 3 części.

Oceniajcie. Jakieś propozycje?