We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Obrazki się przestały odczytywać.

kiriu
04-05-2006, 10:52
No widzisz, czyli wina leżała po stronie twojej przeglądarki. Czasem tak bywa, że niechcący coś zepsujemy. W końcu największym zagrożeniem dla komputera jest jego użytkownik .

petersburg
01-05-2006, 16:57
Juz wiem, nie wiem jak, ale włączyła mi się funkcja dostepna w Menu kontekstowym po kliknięciu na obrazek "Blokuj obrazki z serwera petersburg.ovh.org"... I aby ją odwołać trzeba było najechać na nieistniejący obrazek i wywołać to menu i odwołać takową... Wrrrrrrr... ale głupie

kiriu
01-05-2006, 16:16
Ale ja nie używałem IE tylko właśnie FireFox'a! Wszystko w porządku. Sprawdź jeszcze raz. Poza tym, jeżeli w IE i w Operze działa, to na FF'ie też musi.

Ja używam FF i widzę, że działa. Może twój FF ma coś pokopane w ustawieniach.

petersburg
01-05-2006, 15:57
Już uściślam. Obrazki nie chodzą w przeglądarce Mozilla Firefox, ale już w Internet Explorer i Opera chodzą, co tym bardziej budzi moje zdziwienie. W dodatku, gdy przeglądam moją stronę bez uzycia Internetu wszystko chodzi nawet w Mozilla Firefox.

kiriu
01-05-2006, 10:18
Ja tam na twojej stronie wszystko widzę. Wszystkie obrazki są i nie ma żadnych źle napisanych linków.

petersburg
30-04-2006, 20:15
Od wczoraj w przeglądarce Mozilla Firefox na mojej stronie przestały sie odczytywać obrazki. Nic poza tym nie robiłem [chyba, że jakoś omyłkowo].

Tymczasem, gdy odczytuję moją witrynę w Mozilla na moim komputerze bez połączenia z Internetem wszystko działa dobrze. W dodatku obrazki są w Internecie, gdy w Google wpiszę ich dokładny adres, np. tutaj(plik tła mojej strony)

Nic nie daje niestety ponowne przesłanie pliku obrazka, czy kodu strony, a wcześniej wszystko było dobrze(!).

Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc.

http://www.petersburg.ovh.org