We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Co się dzieje?

kamil
30-04-2006, 14:27
Cytat Napisał jokris
Ale swoją drogą, to informowanie o zmianach odbywało się jak dotąd pocztą, a tu nic. Bo sytuacja taka była chyba od dwóch dni. A ludzie listy piszą, a listonosz jedzie..... To tyle.
Też to zauważyłem i dlatego będziemy pracować nad ulepszeniem systemu komunikacji. We wtorek dokładamy dodatkowy RAM administratorom i przyspieszamy ...

kamil
30-04-2006, 14:23
Zmieniliśmy sposób łączenia przez ftp - teraz można logować się jedynie przez ftp.nazwauslugi.ovh.net. Sprawa jest w toku i w międzyczasie oferujemy pełne wsparcie (również psychiczne )

jokris
30-04-2006, 14:22
Spóżniłem się, ale nie będę kasował postu, bo moje palce jeszcze sobie cenię. W jednym czasie musiałem pisać z moderatorem. Zdarza się. Ale swoją drogą, to informowanie o zmianach odbywało się jak dotąd pocztą, a tu nic. Bo sytuacja taka była chyba od dwóch dni. A ludzie listy piszą, a listonosz jedzie..... To tyle.

jokris
30-04-2006, 14:13
Problem z FTP polega na tym, iż, mimo że Manager OVH informuje o tym, że możesz logowac się do strony przez FTP z dwóch hostów:
-ftp.twojastrona.info
-ftp.1000gp.ovh.net
działa tylko ten drugi. Zmień na ftp.1000gp.ovh.net nazwę hosta(dokładnie tak, jak napisałem), a sesja, hasło pozostaw bez zmian. Ja wczoraj walczyłem z tym wieczorem, a dzisiaj mi się udało. Loguję się bez problemów. Ewentualnie jeszcze w polu"Zdalny katalog" url twojej strony, usuń koncowy slash "/". .
P.S. A dlaczego tak się dzieje, nie wiem. Administratorzy czytają posty, więc niech działają, bo pisanie na OVH, w moim przypadku, nic nie dało. Pozdrawiam.

kamil
30-04-2006, 13:59
Cytat Napisał mgaca
Niedawno Moderator podał informacje, że jakieś ćw....złe ludzie chciały sie włamać na serwer!
Dokładnie tak, ale był to inny problem - związany z działaniem stron :/

Jeżeli chodzi o ftp, to zmieniliśmy sposób połączenia i w tej chwili działa logowanie przez serwer ftp.nazwauslugi.ovh.net (np. ftp.1000gp.ovh.net), a połączenia przez nazwauslugi czy ftp.nazwadomeny są odrzucane. W razie jakichkolwiek problemów piszcie na pomoc.

mgaca
30-04-2006, 13:57
Niedawno Moderator podał informacje, że jakieś ćw....złe ludzie chciały sie włamać na serwer!

aw650
30-04-2006, 13:44
U mnie tak samo . Ładnie się loguje i odrazu wyświetla się komunikat

Błąd: Kanał transmisyjny nie został otwarty. Przyczyna: Nie można nawiązać połączenia, ponieważ komputer docelowy aktywnie go odmawia.
Błąd: Nie można było odzyskać listy katalogów

NAPRAWCIE TO SZYBKO PLZ

kiriu
29-04-2006, 19:39
No... u mnie już też, ale od pół dnia miałem drobne problemy.

FunWorld
29-04-2006, 19:13
A u mnie właśnie strona zaczeła chodzić, a ftp wciąż nie działa. Zatrzymuje sie na pobieraniu listy plików

kiriu
29-04-2006, 18:03
Spoko, już działa. Widocznie fala żalących się userów OVH zmusiła ich do wytężonej pracy umysłowej w celu usunięcia problemu.

Mam tylko jedną prośbę: Nie róbcie tak więcej!!!

kiriu
29-04-2006, 17:37
Mam drobne pytanko. Mianowicie używam konta OVH jako servera na grafiką, którą sam przygotowuję na moje forum dyskusyjne. Niestety ostatnio wasz server ma jakieś lagi. Na FTP jeszcze się dostanę, ale obrazów zamieszczonych na nim już nie otworzę na moim forum lub przez odnośnik (możliwe jest to tylko przez FTP). Proszę mi wyjaśnić co się stało/dzieje, że tak jest.
Z poważaniem: Kiriu - BBRPs admin