We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

php mail();

Łabędź
22-09-2005, 09:55
Cytat Napisał socer
A ja mam Joomla (mambo) i jak ktos sie u mnie rejstruje to wlasnie e-mail doniego niedochodzi . nom wiem dlatego ze jest ta funkcja wylączona ale jak zrobic tak zeby tamte maile normalnie działały ?
Mambo może korzystać z SMTP. Proszę przejrzeć opcje.

pozdrawiam

socer
19-09-2005, 06:38
A ja mam Joomla (mambo) i jak ktos sie u mnie rejstruje to wlasnie e-mail doniego niedochodzi . nom wiem dlatego ze jest ta funkcja wylączona ale jak zrobic tak zeby tamte maile normalnie działały ?

Łabędź
22-08-2005, 10:49
Cytat Napisał Blackhole
...że nie ma funkcji mail()
No niestety. Ale jakbyśmy ją włączyli, to mielibyśmy 60free na wszystkich mailowych blacklistach.

Możecie podziękować za to panom spamerom.

pozdrawiam

Blackhole
22-08-2005, 08:37
...że nie ma funkcji mail()

Łabędź
28-07-2005, 11:40
Cytat Napisał ReDi
Czy istnieje jakiś sposób na włączenie funkcji mail ()?
Standardowej funkcji mail, korzystającej z lokalnego serwera pocztowego - nie.
Funkcja ta została zablokowana z powodu bezpieczeństwa (przede wszystkim SPAM)

pozdrawiam

ReDi
28-07-2005, 11:31

ReDi
28-07-2005, 11:31

Łabędź
06-07-2005, 10:20
Cytat Napisał mrowa
Witam! Chciałem zapytać czy działa u Was funkcja MAIL(); która na większości darmowych serwerów jest zablokowana. Mam na swojej stronie mały formularz kontaktowy i nie chciałbym rejestrować kolejnego konta z którego nie będę mógł w pełni skorzystać. Dziękuję.
Niestety standardowa funkcja mail() jest zablokowana.

Chcąc wysłać maila z konta 60free, proszę się zainteresować gotowymi rozwiązaniami korzystającymi z zewnętrznych serwerów SMTP (np. PHPmailer: http://phpmailer.sourceforge.net/ ), lub też zaimplementować własną funkcję realizującą klienta SMTP :-)

pozdrawiam

Huragan
06-07-2005, 09:49
Żeby funkcja mail działa musisz mieć zinstalowany Serwer pocztowy ( działający) jeśli nie masz serwera pocztowego na serwerze kto wyśłe tego emaila ? sam system nie wysyła emaila więc funkcja nie działa sam z siebie masz Serwer pocztowy działający ?

mrowa
05-07-2005, 13:25
Witam! Chciałem zapytać czy działa u Was funkcja MAIL(); która na większości darmowych serwerów jest zablokowana. Mam na swojej stronie mały formularz kontaktowy i nie chciałbym rejestrować kolejnego konta z którego nie będę mógł w pełni skorzystać. Dziękuję.