We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Dziwny problem z FTP

raph3r
14-02-2008, 00:03
Cytat Napisał kl1cgim
i tym i tym ii nic i tak nie pomoglo :/
Witam

Czy moze rozwiazales juz problem z przesylaniem plikow? (minal juz prawie rok od ostatniego Twojego postu)

Mi je wlasnie ucina za kazdym razem w innym miejscu. Korzystam z TC, SmartFTP i FileZilla. Po za tym dzis (13 luty 2008 w godz. 23-24) serwer FTP ftp.60free.ovh.org dziala tak jakby chcial a nie mogl. Na 50 prob 15 zakonczylo sie powodzeniem. Czasem wgra plik poprawnie ale to nie ma sensu mam kazdy plik osobno sprawdzac? Wgrywam joomla! ktore ma mase malych plikow, nie wyobrazam sobie pilnowac rozmiaru i poprawnosci ich wszystkich. Totalna Lipa i nie chodzi mi bynajmniej o nazwe drzewa.

Pozdrawiam.

kl1cgim
25-04-2006, 20:04
i tym i tym ii nic i tak nie pomoglo :/

szczeles
24-04-2006, 20:24
Cytat Napisał kl1cgim
niestety i to nie pomoglo. dodam tylko ze FlashFXP, Total cmd dzialaly do czasu gdy wylalem duzy plik php (w sumie tylko ok. 50kb ale...) i od wtedy mi sie tak psuje
A może źle kopiujesz? ;-) Wybierasz opcję 'dopisz' czy 'nadpisz'? :O

kl1cgim
24-04-2006, 19:37
niestety i to nie pomoglo. dodam tylko ze FlashFXP, Total cmd dzialaly do czasu gdy wylalem duzy plik php (w sumie tylko ok. 50kb ale...) i od wtedy mi sie tak psuje

szczeles
24-04-2006, 16:50
Cytat Napisał kl1cgim
probowalem reinstalowac program tez nic nie dalo. sciagnalem inny i tez nic :/
Czy ktos wie o co moze chodzic?
http://www.smartftp.com/ - jeśli on nie będize działać to musi być wina serwera

kl1cgim
24-04-2006, 15:10
Mam taki problem:
Gdy wysylam plik na serwer to program FTP pokazuje ze plik zostal wyslany pomyslnie. Lecz tak na prawde to jest on uciety, tez. nie jest wyslany do konca nagle niewiadomo dlaczego plik sie konczy. Nie jest to spowodowane ograniczeniem wielkosci pliku na serwerze (bo ow plik to zaledwie 10Kb). Probowalem na dwoch sewerzach (ovh.org i yoyo.pl) i zawsze to samo :/ probowalem reinstalowac program tez nic nie dalo. sciagnalem inny i tez nic :/
Czy ktos wie o co moze chodzic?