We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

phpMyadmin i Polskie znaczki

zielak
15-10-2005, 10:42
Dziękuje im za takie "bajery" ta baza danych, którą wgrywam pochodzi z 8 maja z starszej wersji phpMyadmina i MySQL i coś czuje że będzie ciężko... Dziękuje za bardzo szybką odpowiedź

Łabędź
15-10-2005, 10:36
Cytat Napisał zielak
Wydaje mi się, że w poprzednich wersjach My admina było wszystko łatwiejsze wystarczyło ustawić pl iso latin 8859-2 a teraz...
Nie jest to wina phpMyAdmina, lecz nowego 'bajeru' w MySQL.

Proponuje zapoznać się z wątkiem:
http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=246

pozdrawiam

zielak
15-10-2005, 10:30
Dzisiaj stałem się (prawie) szczęśliwym użytkownikiem 60free.ovh.pl. Napisałem prawie ponieważ pojawił się problem... Przerzuciłem wszystkie pliki Post Nuke'a i załadowałem także swoją bazę danych, jednak "po drodze" phpMyAdmin zgubił Polskie znaczki. Poszukałem w ustawieniach zmieniłem system porównywania (cokolwiek to jest) na latin_2general_ci i... klops. Polskich znaczków jak nie było tak nie ma. Wydaje mi się, że w poprzednich wersjach My admina było wszystko łatwiejsze wystarczyło ustawić pl iso latin 8859-2 a teraz... . Z góry dziękuje wszystkim, którzy pomogą mi rozwiązać ten problem.

Mój ovh login to zielak...