We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z plikami

bob123
01-02-2008, 08:17
Wystarczy tylko usunac stare pliki, wrzucic nowe i przejsc przez proces instalacji

Bzyk
31-01-2008, 16:29
Od początku ?? Czyli jeszcze raz instalować ?? Czy zakładać nowego hosta i wszystko od początku ??

bob123
31-01-2008, 15:52
Najlepiej zaczac od paczatku.

Bzyk
31-01-2008, 15:37
Witam, ja mam problem z tym, że zainstalowałem php-fusiona poprawnie, zarejestrowałem Super Admina i przeszłem do strony startowej i było w porządku. Gdy wyłaczyłem żeby usunąć plik setup i zmienić CHMODY pliku config i pózniej próbowałem wejść na strone to pisało że brak indeksu, tak to wygląda:

Błąd 403

Nie masz uprawnień do przeglądania zawartości tego katalogu.

Prawdopodobnie nie umieszczono w nim poprawnego pliku startowego (index.htm, index.html, index.php, index.php5).

Póżniej okazało się że nie przeżuciłem wszystkich plików za pomocą Total Commandera, gdy to zrobilem to cały czas strona nie chce sie otwierać. Co mam robic ?? Czy jeszcze raz instalować php-fusion, czy czekać ??

Z góry dziękuję. Proszę o pomoc, można tez napisać na gg: 4936813

szczeles
22-04-2006, 00:11
Cytat Napisał Lappi
Edit 2: Teraz wgrałem wszystko, wszystko ustawiłem i zamiast utowżyć strone mam ekran, na górze logo PHPFusion, a niżej napis "mysql.60free.ovh.org". Co robic?
Na oko niemożliwe, pokaż stronę :O

Lappi
21-04-2006, 23:17
Wgrałem na serwer phpfusion 6.0 i chcę go "zainstalować". Wpisuje adres www.nbakingdom.ovh.org/setup.php i mam błąd, że nie znalazło tego pliku. Dla czego i co z tym zrobić?

EDIT: Przepraszam znalazłem już odpowiedź.

Edit 2: Teraz wgrałem wszystko, wszystko ustawiłem i zamiast utowżyć strone mam ekran, na górze logo PHPFusion, a niżej napis "mysql.60free.ovh.org". Co robic?