We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Joomla

MightyJohn
03-05-2006, 01:02
mam to samo tylko ze juz z zainstalowanym mambo, robilem cos w panelu ,wchodze na glowna a tu nagle internal error i tyle.......a support nic.

dsp
30-04-2006, 17:38
Witam.
Mam podobny problem. ustawiłem chmod 755 installation i chmod 755 installation/index.php, nie kombinowałem nic ale to nic z .htaccess. Pojawia mi się pierwsza strona instalacji, a po kliknięciu Dalej pojawia się Serwer napotkał błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizować twojego żądania. Szukałem na forum i nie znalazłem rozwiązania, więc proszę o pomoc

Maverick
20-04-2006, 14:05
Jakie chmody? Kombinowales cos z htaccess?? Po za tym szukaj na forum...

Underek
20-04-2006, 13:56
Cytat Napisał Maverick
A wrzuciles wszystko do katalogu WWW? Sproboj najpierw bez kombinowania z chmodami.

A teraz jest Witamy na stronie serwisu 60free firmy OVH.

Serwer napotkał błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizować twojego żądania.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji na temat probmemów z błędem wewnętrznym, zapraszamy na stronę http://60free.ovh.org/pl/support/ lub sprawdź czy:

- uprawnienia do uruchamianego zasobu '/u/n/d/underek/www/installation/index.php' mają wartość 755,
- uprawnienia do katalogu mają wartość 755,
- w pliku '.htaccess' nie znajdują się nieprawidłowe wpisy

Pomimoze wszystko jest i chmody tez są.

Maverick
20-04-2006, 08:27
A wrzuciles wszystko do katalogu WWW? Sproboj najpierw bez kombinowania z chmodami.

Underek
19-04-2006, 21:19
Wpakowałem pliki Joomla na serwer wpisuje underek.ovh.org a tu Witamy na stronie serwisu 60free firmy OVH.

Żądany obiekt nie istnieje. Sprawdź czy wpisałeś odpowiedni adres URL.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji jak zainstalować własną stronę WWW, zapraszamy na stronę http://60free.ovh.org/pl/support/
Ustawiłem chmody, nadpisywałem pliki ze dwa razy i nic czy to ja cos źle robie czy to wasza wina.