We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

co z telefonem ???

linho
24-04-2006, 12:43
Ja wczoraj założyłem konto xxx.ovh.pl i czekam na przydzielenie domeny.. ale wczoraj wyczytałem, że musze czekać na telefon.. tylko własnie napisano stacjonarny, a ja takiego nie mam (mam tylko komórkowy i taki wpisałem.. czy to znaczy, że jestem pokrzywdzony i, że użytkownicy z tel. stacjonarnym tylko mogą mieć konto w ovh??

Lappi
21-04-2006, 16:33
Mam prawie taki sam problem. Mianowicie odszedłem na chwilę do telefonu po kartkę z numerem, wróciłem, wklepałem numer i powiedziało coś o pomocy. Też mam maile słac?

dominika
19-04-2006, 08:53
Cytat Napisał tdrul
Mam takie pytanko, co mam zrobić jesli przegapilem telefon z ovh. Nie zdążyłem rodzicom powiedzieć o co chodzi i potraktowali to jako pomylkę. Mam od nowa zakładać konto. Z nowym loginem, ale ja chce tamen.

Pozdr.
Napisz na pomoc@60free.ovh.org, podaj swój NIC handle i numer zamówienia.

tdrul
19-04-2006, 01:53
Mam takie pytanko, co mam zrobić jesli przegapilem telefon z ovh. Nie zdążyłem rodzicom powiedzieć o co chodzi i potraktowali to jako pomylkę. Mam od nowa zakładać konto. Z nowym loginem, ale ja chce tamen.

Pozdr.