We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[Java + Flash] "Jako startową", "Do ulubionych"

Łukasz R.
18-04-2006, 18:11
Witam. Zrobiłem sobie jakiś czas temu taką stronkę: www.lukaszr.ovh.org (www.hitman-zone.prv.pl). W dziale "Opcje" oraz "Wyjście" znajdują się przyciski, pod którymi ukryte są funkcje "Dodaj stronę do ulubionych", "Ustaw stronę jako startową" oraz "Zamknij okno przeglądarki". Mam z nimi pewien problem. Teraz sedno: chodzi o to, że nie chodzi - tzn. gdy wrzucam stronę na serwer 60free.ovh to opcje te nie chcą działać - nic się nie dzieje po naciśnięciu buttonów. Dziwi mnie to, bo gdy umieszczę stronę z animacją na innym serwerze (przykładowo Webpark) to funkcje te działają bezproblemowo. Ma ktoś jakieś pomysły co może być nie tak?

PS. Jesli ktoś zainteresowałby się tym problemem to dopowiem, że skrypty javy zaimplementowane są wewnątrz animacji. Jeśli ktoś zetknął się z takim problemem to prosze o pomoc . Aha, i jeszcze jedno: funkcje "Dodaj do ulubionych", "Ustaw jako startową" i "Zamknij okno" będą działać tylko (niestety) w przeglądarce Internet Explorer.