We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

www.Hitman-Zone.prv.pl

Łukasz R.
22-04-2006, 00:04
Sceny? niee... właśnie teraz preloader jest zrobiony na osobnej scenie. W nowszej wersji strony preloader będzie w głównej animacji... preloader i tylko preloader - nic poza nim. Dzięki temu preloader załaduje się natychmiast, a animacja właściwa zostanie wczytana do animacji głównej . Takie rozwiązanie sprawi, że internauta nie będzie musiał tak długo oglądać czarnego ekranu .

Maverick
21-04-2006, 20:23
Zrob osobne sceny i bedzie git

Łukasz R.
21-04-2006, 16:54
Cytat Napisał Maverick
Co do flasha... to przydalby sie jakis loader Bo czekam i czekam i widze tylko splasha i nic wiecej
Preloader jest, tylko że jest on zaimplementowany do głównej animacji przez co ładuje się trochę późno. Pracuję właśnie nad nowszą wersją strony, na której ten problem - a także kilka innych - zostanie poprawiony .

szczeles
20-04-2006, 15:53
Cytat Napisał macabra2323
Co do odpalania gierek na linuxie to odpalisz każdą jaka kiedykolwiek ukazała się na blaszkę (nawet te z windy), dzięki pewnemu programikowi o nazwie CEDEGA.
1) Cedega, nie CEDEGA
2) Nie każdą grę ruszysz :P

Ale po co grać na blaszaku jak jest PS??
Yyy, jasne: po co jeżdzić samochodami skoro mamy łodzie podwodne? :O

macabra2323
20-04-2006, 15:13
Co do odpalania gierek na linuxie to odpalisz każdą jaka kiedykolwiek ukazała się na blaszkę (nawet te z windy), dzięki pewnemu programikowi o nazwie CEDEGA. Ale po co grać na blaszaku jak jest PS??

Maverick
20-04-2006, 08:47
Co do flasha... to przydalby sie jakis loader Bo czekam i czekam i widze tylko splasha i nic wiecej

Łukasz R.
18-04-2006, 22:34
A to przepraszam . Wydawało mi się, że gra nie rusza na Linuxie - wpadłem . Zdarza się. Mniesza z tym. Dzięki za komentarz i za "uświadomienie" . A stronę zrobiłem w zasadzie ani dla siebie, ani dla innych - chciałem tylko trochę "dziabnąć" Flasha i zrobić coś fajnego, a że inni mogą przy okazji skorzystać z tego co tam jest to inna sprawa :P. Ale to tak między nami .

PS. W Lynxie Ci nie poszła? Oj... .

szczeles
18-04-2006, 21:39
Cytat Napisał Łukasz R.
Strona uruchamia się we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach
W lynxie mi nie poszła :P

Co do rozdzielczości - większość nowych monitorów ma możliwość pracy w jeszcze więszych rozdzielczościach. Monitorów o rozdzielczości 640x480 używa się raczej już tylko w firmach, a strona jest skierowana nie do firm () lecz do graczy i domowych użytkowników - Ci napewno wyposażeni są w moonitory o odpowiednich rozdzielczościach . Poza tym trzeba iść z duchem czasu i z myślą o przyszłości . Jeśli chodzi o monitory LCD - sam takiego nie posiadam, ale sprawdzałem stronkę u paru znajomych na "siedemnastkach" i nie było problemów z jej wyświetlaniem.
Chodziło mi o to, że nie powienieneś podawać takiego info. Nikt nie zmieni sobie rozdzielczości tylko po to, żeby obejrzeć Twoją stronę! :O

Użytkownicy Linuchów natomiast raczej nie mają możliwości gry w Hitmana, więc po co im oglądać tą stronę? .
Shit, mam linuksa i jakoś sobie grałem w silenta ostanio :O No i z lekka czuje sie urażony - po co mi oglądać stronę? Myślełem, że zrobiłeś ją, żeby inni mogli ją obejrzeć? A może zrobiłeś ją tylko dla siebie? :O

Polecam obejrzeć:
http://transgaming.org/gamesdb/games...l?game_id=2894
http://transgaming.org/gamesdb/games...l?game_id=3381

Łukasz R.
18-04-2006, 21:21
Zdaję sobię sprawę, że napisy typu "Musisz mieć taką a taką przeglądarkę i taką a taką rozdzielczość" nie są mile widziane, ale to tak dla picu :P. Strona uruchamia się we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach . Co do rozdzielczości - większość nowych monitorów ma możliwość pracy w jeszcze więszych rozdzielczościach. Monitorów o rozdzielczości 640x480 używa się raczej już tylko w firmach, a strona jest skierowana nie do firm () lecz do graczy i domowych użytkowników - Ci napewno wyposażeni są w moonitory o odpowiednich rozdzielczościach . Poza tym trzeba iść z duchem czasu i z myślą o przyszłości . Jeśli chodzi o monitory LCD - sam takiego nie posiadam, ale sprawdzałem stronkę u paru znajomych na "siedemnastkach" i nie było problemów z jej wyświetlaniem. Użytkownicy Linuchów natomiast raczej nie mają możliwości gry w Hitmana, więc po co im oglądać tą stronę? .

szczeles
18-04-2006, 19:10
Cytat Napisał Łukasz R.
Komentarze mile widziane
ok, so:
Wchodzę, a tu wielki napis, że nie mam flasha7, że powinienm mieć ie5.5 (ciekawe jak pod linuksem) i że powinienem mieć 1024x786 (mam lcd 19" i na tej rozdzielczości by mi ładnie smużyło) :>

No ale jestem uparty i kocham Hitmana, więc flash on i jedziemy:
+++ tematyka :>>
+ bardzo ładne wczytywanie, miłe skojarzenia budzi :>
+ music :>
+ ten ogień w logo :>
+ bardzo ładnie zrobiona galeria ;-)
+ bardzo ładne zbiory plików
- jeszcze nie masz sojucji do blood money? :P

Jak dla mnie bomba - piękne wykorzystanie flasha. Szkoda tylko, że gdybym nie był zawzięty to bym dalej nie zajrzał :>

Teraz tylko do 9.05 - na 2 dni przed maturą z matmy zacznę grać :>

Łukasz R.
18-04-2006, 17:58
Skoro można pochwalić się swoimi wypocinami to czemu nie... . Oto moje wypociny:

www.Hitman-Zone.prv.pl

Komentarze mile widziane .

PS. Jakiś spory czas temu pisałem w temacie http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=506 o problemie z Księgą Gości... temat już trochę się zakurzył i jest zapomniany, więc napiszę tutaj że kłopot został rozwiązany (jakby to kogoś obchodziło ).